Arama sonuçlarınız

1. Omgcigarette

NameTagEdit ve Tab Listesinin Sıralanması..

merhaba, Sunucumda Tab prefixleri için NameTagEdit, Tab listesi için TabList Kullanıyorum. NameTagEdit > Groups.yml ; Groups: Kurucu: Permission: nte.kurucu Prefix: '********************* ' Suffix: '' SortPriority: 1 Şu sistem var, Bu gruplar tüm gruplar için ayarlı...
  2. Omgcigarette

Sunucu Hakkında bir kaç Problem. Time out // NoCheatPlus // vs.

1. Sunucumda otomatik sistemlerin çalışmamasını istiyorum. Bir Plugin bulamadım. Redstone ile oto sistem yasaklayacak bir plugin ama redstone normal olarak kullanılacak. 2. Oyuncular Afk kaldıklarında sabaha karşı Time Out // Zaman Aşımı Hatası alıyor. 3. NoCheatPlus ayarlaması yapmayı...
  3. Omgcigarette

on First Join // ilk giriş mesajı Sorunu.

Merhabalar Skript ile on first join kullanıyorum bir iş görmedi. Şu pembe yazılı mesaj nerede göremedim. Ana pluginlerin içine baktım, essentials olabileceğini düşündüm, supercensor vs. ama bulamadım. bu yazı hangi pluginlerde mevcut acaba ? spigot 1.8.8 Bungeecord.
  4. Omgcigarette

Authme Açığı ve Şifresiz hesaplara giriş.

Merhaba, 1.8 - 1.13.1 Hub sunucu sahibiyim, Bir oyuncu istediği kişinin hesabına giriş yapabiliyor. Nasıl yaptığını bilmiyorum. isim-bug-fixed yüklü, sadece sunucunun ip adresi ile giriş yapabiliyorlar. Authme 5.4.0 Spigot 1.8.8 Bungeecord-çakmalobi-Analobi-Sunucular Şeklinde dosyalarım...
  5. Omgcigarette

Skyblock ile ilgili...

Arkadaşlar Skyblock'da challenges görev GUI`si normalde tıklanabilir oluyor, ama hangi sürümü denediysem tıklanabilen bir sürüm bulamadım. Ayarları çok araştırdım ama bir sonuç elde edemedim. Pluginler çakışıyordur dedim ama sıfır pluginsiz bir sunucuda denedim yinede çalışmadı. Herhangi bir...
  6. Omgcigarette

Minecraft server çözemediğim konsol hataları, bu hata kodları ne anlama geliyor?

Bu ilk hata; [10:55:16] [Server thread/WARN]: java.lang.NoSuchFieldException: channel [10:55:16] [Server thread/WARN]: at java.lang.Class.getField(Unknown Source) [10:55:16] [Server thread/WARN]: at com.gmail.thelimeglass.Utils.ReflectionUtil.getChannel(ReflectionUtil.java:43)...
  7. Omgcigarette

Piyanel [1.8-1.13.1] SKYBLOCK // SURVIVAL // MINIGAMES oyna.piyanel.com Emeğinin Karşılığı...

IP: oyna.piyanel.com Website: www.piyanel.com Discord: /SJV7253