Arama sonuçlarınız

1. B

[AKTİF] Play.SoyluNetwork.Pw | Emek Sunucu - Bize yarını değil, bugün'ü sorun. | 1.8 - 1.12

Konuyu çok beğendim sunucuya gelip bakmaya fırsat bulamadım en kısa zamanda başarılar :)
  2. B

arielcraft.minecraft.web.tr | 1.7/1.8 | Boss | Kasalar | Süt İnekleri | Nostalji Survival Server | Deterjanınız geri geldi :D | AKTIF 1.7/1.8 |

Servera girdim rehber veya mute permi olan LaserGurkaNN ile progaming7 ws atıyordu arenaya atlıcaklardı progaming7 bekle dur hileyi kapatayım yazdı ss alamayalım diye Lasergurkan sohbeti direk temizledi ve kimseyle ilgilenmiyor Rehber seçimleri çok önemli oldugunu bi kez daha anladım.Rehber...
  3. B

SonCesurlar | 1.12.2-1.8.X | SonCesurlar.Rabisu.Com | İSTER 1.8 İSTER 1.12 YENİLİKLERİ İLE OYNA! |Anti Hile-Ninja Moblar-SC SAT-GOREV-SC PUAN-EMEK!

0 online çünkü herkes yapıcanı yaptı ve svyi bıraktık kurucu bile serverında oynamıyor.
  4. B

[AKTİF] Play.SoyluNetwork.Pw | Emek Sunucu - Bize yarını değil, bugün'ü sorun. | 1.8 - 1.12

Yazdıgın yazıyı bidaha alıntı yapmak ban sebebi felan değil mi ?
  5. B

Konu tasarımı 10 numara olmuş bekliyoruz inşAllah hedeflediğiniz online sayısına ulaşırsınız.
  6. B

SonCesurlar | 1.12.2-1.8.X | SonCesurlar.Rabisu.Com | İSTER 1.8 İSTER 1.12 YENİLİKLERİ İLE OYNA! |Anti Hile-Ninja Moblar-SC SAT-GOREV-SC PUAN-EMEK!

Bu arada beyfendi milleti kışkırtıp *** atıcanıza kendi serverınızı düzeltin ilk baş
  7. B

sunucuda 4 kişisiniz 1i govenex 1 bart 1i cerra biride tuvalet peki sen nerdesin ? :D
  8. B

Server ne çok kolay ne çok zor ve yeni başlayan ile eski oyuncu arasında bazı serverlardaki gibi dağlar kadar fark olmuyor oynamanızı tavsiye ederim.
  9. B

Majesteleri >[1.13.2]< We Love Minecraft >[oyna.majesteleri.com]<

Başka serverlada reklam yaparak büyüyemezsiniz kalitenizi arttırın zaten oyuncular kendiliğinden gelir.
  10. B

1 saatte 35 elmas bile yeter adama sonucta demir - lapis - kızıltaş alabiliyor sadece elması engellemekle olmuyor başka sunucu verebiliri özelden gidip bakabilirsiniz nasıl engellenir öyle gelirsiniz tamamen engellemek imkansız değil sadece bilgi ister ve siz yapamıyorsunuz
  11. B

300 metre lafın gelişi başkan ben sadece orada uzaktan vuruyor anlamında dedim.
  12. B

Servera girdim ve karşılaştığım sorunlar - Market eksik. - Xray koruması yok - Adminler fazla ilgili değil. - Hile kol geziyor ama bir şey yapılmıyor adam 300 metre öteden vuruyor 30-40 dakika takıldım ve ancak bu kadar bulabildim daha fazla sorun vardır eminim.