Arama sonuçlarınız

1. TAKTAK26

Gelişmiş Discord Log Bot [VIDEOS]

Selamlar bu içerikte veya videoda her neyse sizler için Discord botu hazırladım eğer ki seri halinde bu konu tutarsa bütün bot videolarımı bu konu altına ekleyeceğim iyi forumlar dilerim!
  2. TAKTAK26

Builder ve Admin Aranıyor! (Pluginer Arayanlar İçin)

Açıklayıcı anlatım, hakkımda ve ekip arayışım; Merhabalar dostlar, öncelikle direk konuya girmek istiyorum neredeyse 5 yıldır programlama & yazılım işleri ile uğraşıyorum bu tarz konularda bilgim var fakat bir harita tasarımı yapmak istediğim zaman zorluk çekiyorum. Hani derler ya "Ciddi bir...
  3. TAKTAK26

Minecraft Premium Hesap Çekilişi [Altın Hesap]

Lütfen videodaki gerekenleri yapınız eğer katılacaksanız tabi.
  4. TAKTAK26

CraftRise - PvP Montaj

Merhabalar dostlar, uzun zamandır planladığım bir video idi. Craftrise sunucusunda video çekmek istedim bir pvp montaj üzerine iyi seyirler dilerim!
  5. TAKTAK26

Yardım Garip bir şekilde dünya siliniyor.

Arkadaşlar merhaba, öncelikle direk konuya değinmek istiyorum. Sunucuya kapatır kapatmaz daha doğrusu şöyle diyeyim mesela ben bir tane warp bölümündeyim benim aktörüm orada olduğunda sunucuya reset atınca veya kapatınca dünyanın yarısı siliniyor. Bunu nasıl çözerim?
  6. TAKTAK26

Yardım ChestCommands reload atılmıyor.

Arkadaşlar merhaba, öncelikle direk konuya değinmek istiyorum chestcommands pluginleri güncelliyorum fakat reload komutu çalışmıyor bunu nasıl çalıştırabilirim "An internal occured" tarzı bir hata veriyor. Ne yapmam gerekiyor? Log: org.bukkit.command.CommandException: Unhandled exception...
  7. TAKTAK26

MySQL Kurarken xampp sıkıntı yaşıyor.

Arkadaşlar merhabalar ben xampp ile mysql bağlantısı kuracağım fakat böyle bir hata veriyor loglarda anlamadım gitti portları değiştirin falan diyor yardım. 18:55:30 [Apache] Error: Apache shutdown unexpectedly. 18:55:30 [Apache] This may be due to a blocked port, missing...
  8. TAKTAK26

Yardım CrazyCrates - 0 anahtar bulundu hatası

Arkadaşlar ben crazycrates'de bir sandık yaptım fakat nedense anahtarı alıp sandığı açtım zaman yani kasayı şöyle bir hata alıyorum. "You are already opening create." diye bir hata alıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  9. TAKTAK26

İstek Bakiye plugini veya skripti lazım.

Arkadaşlar merhabalar, ben öncelikle bir bakiye sistemi istiyorum oyuncular spawner alacağı zaman mesela 5TL yazıyor orada ona tıklamadan önce bizim bakiye verip almalarını sağlayacak plugin veya skript var mıdır?
  10. TAKTAK26

Market.sk'da Hiç eşya eklenmemiş hatası.

Merhabalar, konu başlığındanda belirttiğim gibi "market.sk" ile nedense /market yazıyorum ama olmuyor RIPCraft'dan aldım ama anlayamadım kısım şu " Hiç eşya eklenmemiş" gibi bir sorun alıyorum skript'de mi sorun var yoksa ben mi komutu yanlış kullanıyorum.
  11. TAKTAK26

Onaylı Tanıtım Authme plugininde otomatik giriş yapıyor.

Arkadaşlar merhabalar, yaklaşık bir kaç gündür hatta belki 1 hafta bile olmuştur. Authme plugini ile uğraşıyorum fakat şöyle bir sıkıntım var nedense kayıt olup tekrar oyuna girdiğimizde otomatik giriş yapıyor. yani "Başarıyla giriş yaptın." diyor /login <sifre> yazmadan.
  12. TAKTAK26

Onaylı Tanıtım VipZero Plugini ile yetki veriyorum fakat yetkilendirmiyor.

Konu başlığındanda belirtttiğim gibi, nedense -/givevip isim vipyetki süre yapınca yetkilendirmiyor ne kit alabiliyorum vip kiti ne de vip tagı gözüküyor.
  13. TAKTAK26

Yardım TitleManager Tablo Sorunu.

Arkadaşlar merhabalar, ben titlemanager bir tablo belirledim fakat bu çalışmıyor nedense anlamadım. Yardımcı olabilecek biri var mı oyunda gözükmüyor nasıl gözükebilir. Tablo bana ait değildir bir pluginden aldım. config-version: 5 debug: false using-config: true using-bungeecord: false...
  14. TAKTAK26

Yardım Spawn yazınca kaydetmiyor pluginden mi kaynaklı?

Konu başlığındanda belirttiğim gibi az önce bir plugin ekledim /setspawn çektiğim zaman nedense çekmiyor RIPCraft'dan aldım ama.
  15. TAKTAK26

Skript nasıl eklerim opskyblock sunucusu için "genel.sk" sağ tarafta yazmıyor.

Arkadaşlar sağ tarafta bir textdraw şeklinde bir bilgi belirir ya da msgbox onu nasıl getirebilirim skript'le mi inan hiç anlamadım yardım eder misiniz?
  16. TAKTAK26

Yardım HATA: Bu sunucuda komut bloğu kullanamazsınız.

Arkadaşlar konu başlığındanda belirttiğim gibi nasıl "Bu sunucuda komut bloğu kullanamazsınız." yazısını kaldırabilirim.
  17. TAKTAK26

Nasıl Blok engelleyebilirim?

Blok nasıl engelleyebilirim mesela sunucuda spawn bölgesine spawn koruması gibi bir şey eklemek istiyorum ya da blok kırma engeli olabilir komutu varsa yazabilir misiniz veya pluginiyle beraber bende olması lazım ama nedense bulamadım yardımcı olursanız şimdiden teşekkürler.
  18. TAKTAK26

Sunucuya Authme eklerken "Bilinmeyen komut girildi." hatası.

Konu başlığındanda belirttiğim gibi authme eklerken "Bilinmeyen komut girildi." diyor bunu nasıl düzeltebilirim.
  19. TAKTAK26

Minecraft start.bat açılmıyor

Merhabalar minecraft sunucusu açtım start.bat'ı çalıştırıyorum hata veriyor bir düğmeye basınız diyor ve kapanıyor.
  20. TAKTAK26

Destan Gaming - Hırsız Polis | 77.83.202.170:7777 |

ÖNSÖZ Daha Çok Yeni Sistemler ve Geliştirilen bir mod olacaktır. Yani daha fazlası için şunu söyleyebiliriz; Yeniden hırsız polis zevkini yaşatmak istiyoruz. Bu yüzdende hırsız polis sunucusunu geliştirmek için elimizden ne geliyorsa yapacağız sistemler daha çok yeni fikirlere yönelik olacaktır...
  21. TAKTAK26

Taktak26 >2010 - 2016<

Selamun aleyküm ! kısaca sizlere kendimden bahsetmek istiyorum dostlar. -adım ahmet Oyunlarda kullandığım nick : taktak26 , reAkOf. -2010 yılında başlamıştım bu oyuna 2016 yılında bırakmıştım. -en sevdiğim oyunlar : samp , league Of Legends. -yaşım 17 Lise öğrencisiyim. ve Minecraft oyununu...