Arama sonuçlarınız

1. G

Alımlar Bitti xxx

xxx
  2. G

Yapmaya devam ettiğimiz Faction sunucusu için ilgili kişiler aranır, içeriye bakınız.

Öncelikle bize şu anlık lazım olan yetkiler şunlardır; Mimar ve Admin. Sunucumuzun ip adresiyse: quantum.idcraft.xyz Küçük şartlarımız da etkindir, bu şartlar şunlardır; Boş insan olmasın, saygılı olsun, olgun davranışları olsun ve oyun üzerine biraz tecrübesi olsun, sırf yetki için de...
  3. G

Alımlar Bitti xxx

xxx
  4. G

Alımlar Bitti xxx

İp adresi: quantum.idcraft.xyz
  5. G

Gelin beraber hayatta kalma oynayalım ip : 147.135.71.215:25672

Gelin beraber hayatta kalma oynayalım ip : 147.135.71.215:25672 Not : sunucuyu nerden kurdun gibi sorular sormayın.
  6. G

147.135.71.215:25912 adresli hayatta kalma sunucuma mimar , pluginer ve moderatörler aranır!

147.135.71.215:25912 adresi hayatta kalma sunucuma mimar , pluginer ve moderatörler aranır!
  7. G

Her türlü Alım Var Koş Koş Koş!!!!

147.135.71.215:25912 adresi hayatta kalma sunucuma mimar , pluginer ve moderatörler aranır!
  8. G

Sunucu şu an sorunsuz açmış bulunmaktayım alım için girebilirsiniz
  9. G

Sorunu hayla çözemedim ama yarına kesin çözerim yarın geleceksen gel ve kusurada bakma hata çıktığı için
  10. G

Plugin ile alakalı kusura bakma ayarlamaya çalışıyorum.
  11. G

Alımlarımız vardır , Aternos ama 2 gün sonra bati olacak. İÇERİ GİR. Air4ce.aternos.me

2 builder , 4 rehber , 1 youtuber , 1 mod alacağız. Sunucu türü: Survival.(Survival - Faction da olabilir.) İp: Air4ce.aternos.me
  12. G

Kendimize ait sunucumuzda build yarışması yapıyoruz [Ayrıntılar açıklamada]

builder kapışması düzenliyoruz gelmenizi bekleriz kimin daha iyi builder olduguna karar veririz! -builder arayanlarda gelebilirler ip : chimpanzee.aternos.org:10288
  13. G

RedAppleNW +40 Online - Ekibini Genişletiyor

İsim: Cem Soy İsim: (Belirtilmedi) Yaş(13+): 14 Discord:By?Bilinmez#6265 Günde kaç saat sunucuya ayırabilirsin: 4.5,5 saat belkide 6.5 saat Sunucumuz da bulundun mu :hayır Neden Biz: Güzel soru.. mimar olmak için güzel bir fırsat oldugunu düşünüyorum Neden Siz: Güzel build yaptıgımı...
  14. G

MitaRP askeri rol sunucusu için alımlarımız bitmiştir.

Adınız, soyadınız: Cem (Soyad Belirtmiycem) Rol biliyormusunuz: Yani Biraz Kaç yıldır oynuyosun: 5 Hangi yetkiyi istersin: Mimar Discord adresin: ProfesyonelMimar^#6265 Kendini tanıtırmısın: 9 Uncu Sınıf Öğrencisiyim , Bilgiliyimdir , birçok Sunucuda Görevli Oldum
  15. G

Plugin Türkçeleştirme Ve Builder

Benim Buildim İyi Sadece Alırmısın ?
  16. G

HYPERSBT| Yeni Kurulan Build Takımıma Arkadaşlar Arıyorum Herkes Gelebilir İÇERİ GİR!

HYPERS|BT = Alımları Discorddan Yapıcam Yaş Sınırı Ve Mikrafon Zorunlu Değildir ! Discordum = SeriBuildsV#6265
  17. G

SHYLOOBT Builder Takım alımları. #1

AD: Kemal SOYAD: BELİRTMCEM YAS (+14 yaş üstü olursa daha iyi olur): 16 TELEFONUN VAR MI: Var DISCORD: SeriBuildsV#6265 MIKROFON VAR MI:Var KAC YILDIR MC OYNUYORSUN: 6 KAC YILDIR BUILD ILE UGRASIYORSUN: 2 BUILD BILGIN: Evet Build Bilgim Var VOXEL BILGIN: Onu Kullanmıyorum , Yerine /Br...