Arama sonuçlarınız

1. Mert_Bey

SkyKonfezar.batihost.net OpSkyBlock Sunucumuz açılmıştır herkesi bekliyoruz. Kışın en iyi opskyblock SkyKonfezar'da oynanır

Sizler için varız sizlere iyi hizmet etmek için elimizden gelenleri yapıyoruz yapıcağız. Bizler en iyisiyiz dahada iyi olacağız. Sunucumuz'dan bir kaç güzel gözlerinizin hoşnut olacağı bir kaç resim paylaştık. Sunucumuza herkesi bekliyoruz
  2. Mert_Bey

KonfezarCraft yetkili kadrosunu arıyor

" Yeni açılacak olan SkyBlock sunucumuza deneyimli bilgili Yetkili kişiler aranıyor, +20 Yönetim kadrosuyla Yakında sizlere hizmet verilecektir, Bu süre zarfı içinde sunucumuza Yetkili alımları olucaktır en çok'ta Pluginden anlayan Kişiler Önceliğimizdir Bilgisi olan arkadaşlarımız lütfen altta...
  3. Mert_Bey

arkadaşlar okuyun alımlar ile ilgili alımlar var

arkadaşlar şimdi ben bir server açtım ve sadece pre hesab ile girebiliyorum pre hesabı olanlar gelsin orda herşeyi ayarlıyalım presiz yapalım serveri bekliyorum server ip: 192.168.0.106:25565 tüm alımlar var
  4. Mert_Bey

The Pit Serverine buyrun Rehber alımı vardır hub oluyoruz

YeniOyuncuK.aternos.me
  5. Mert_Bey

The Pit Serveri tüm alımlar mevcuttur pluginer wg ci rehber admin asistan mod her şey vardır

pvp seven arkadaşlar buyrun alımlar mevcuttur daha yeni açtım wg ler atılmadı buyrun YeniOyuncuK.aternos.me
  6. Mert_Bey

Skyblock serverine rehber alımlarımız mevcuttur acele gelin alımlar bitmeden ip açıklamada

arkadaşlar size uygun güzel bür skyblock serveri açtık hepinizi bekleriz :) server ip: 78.173.53.208