Arama sonuçlarınız

1. Z

---DarklessNW--- Yetkili Alımları

⇤⇥ > Sunucu Bilgileri DarklessNW sunucumuz sınırsız kapasitelidir. Gelecek günlerde gelişecek ve sizlere güzel oyun desteği sunacaktır. 8GB RAM bulunmakta... > İletişim Bilgileri İletişim için bize; Discord: arda#4972 adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. > Başvuru Formu (Doldurmak Zorunlu) Ad...
  2. Z

DarklessNW Kadrosunu kuruyor!

Discord da isminiz neydi acaba ?
  3. Z

Discorddan istek attım.
  4. Z

KONU GÜNCEL + PLUGİNER ALIMI DEVAM EDİYOR(discord:arda#4927
  5. Z

Efe_bey discorda gelebilir misin arda#4972
  6. Z

⇤⇥ > Sunucu Bilgileri DarklessNW sunucumuz sınırsız kapasitelidir. Gelecek günlerde gelişecek ve sizlere güzel oyun desteği sunacaktır. 5GB RAM bulunmakta...Aralık ayının 20. günü 8 gb ram olacak! > İletişim Bilgileri İletişim için bize; Discord: arda#4972 adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. >...
  7. Z

Paralı Servere Pluginer Alımı

Merhaba sunucuma pluginer arıyorum server 5 gb ram plugin ile ilgili bilgisi olan discord:arda#4972 İYİ FORUMLAR
  8. Z

Batihost Sunucuma Ortak Arıyorum

sunucu ipsini veremem dc verirsen konuşuruz
  9. Z

Batihost Sunucuma Ortak Arıyorum

Merhaba sunucuma her ay 25 TL verebilecek bir ortak arıyorum sunucu hakkında bilgi vermek gerekirse 5 gb ram olacak (hileli faction) ve batihost bir sunucu olacak iyi forumlar (discord şart benim discordum: arda#4972)
  10. Z

Tayfayı Topluyoruz Paralı sw

Asistan Formu İsim:Arda Yaş:16 Tecrübeler:2 serverde Kuruculuk 5-6 serverde adminlik Referanslar:? Neden bizi tercih etmektesiniz?:Doğru söyliyeyim forumda gördüm o yüzden. Neden sizi ekibimize almalıyız?:Tecrübem yüksektir 3-4 yıllık bir mc tecrübem var Discord adresiniz:arda#4972...