Arama sonuçlarınız

1. K

Op & Emek Skyblock Sunucusu

Türkiyede skyblock ve faction sunucusunu aynı anda işleten görük ama ikisini birleştirip 1 oyun yapan görmedik :) paket hazır değil pakette değil plugin ve onuda ben kodladım haritalarda bizim daha neden boş yapıyorsunuz ?
  2. K

paketimizi elimizle kodladık konuyu acele açtım
  3. K

bizim olmayan sunucuları kapattık tamamen bizimdir.
  4. K

sorun ile ilgilendik her şey çözüldü
  5. K

Lobi hakkında fazla söze gerek yok orman lobimiz ama en yakın zamanda hazır olacaktır :) 2 Tane oyun sunucumuz var: Emek Skyblock - Op Skyblock | istediğinize girebilirsiniz. Paketler özenle kodlandı, ortaklık yapıldı ve haritalar yapıldı. Alımlar var, kayıtlar siteden. Sitemiz...
  6. K

Bu sefer çok farklı bir biçimde doğan AngelCraft

Çakma lobide olan sıkıntıdan dolayı kusura bakmayın giriş yapıp /lobi yazın sorun çözülmüş olacaktır :)
  7. K

Sunucuya arena pvp eklenmiştir, bedwars eklenecek yarın, daha sonra skywars eklecektir. Kendi oyunumuzuda yapıyoruz. Herkesi bekleriz
  8. K

acaba oradan konuşup boş yorum yapmasan mı ? bugün sadece 2 saatlik girmedim gecede sunucudaydım kimse gelmeyince çıktım. Lütfen az bak!
  9. K

Site: AngelCraft Discord: m85fNcs
  10. K

Evet yanlış değil artık emek skyblock değil, conconcraft sunucusuyuz. Baktık ki piyasada kaliteli sunucular yok bizde dedik niye biz yapmayalım diye. Evet arkadaşlar herkesi bekleriz, her gün saat 6 ve 8 de event olacaktır, yetkili alımları devam etmekte, bolca warplar ve indirinli runklar...
  11. K

AngelCraft Türkiyeye damga vurmak için geri geliyor...

Kardeşim biz kodlama yapabiliyoruz, ekip olarak kendimiz kodladık. Becerili mimarlarımız bulunmaktadır. Satış platforumları sadece insan kandırmak üzerine kurulu bir şeydir.
  12. K

AngelCraft Türkiyeye damga vurmak için geri geliyor...

Alınacak Yetkililer: Moderator, Rehber Sunucu IP Adresiangelcraft.batihost.net Merhaba sunucumuza davetlisin üstelik yetkili alımlarımızda mevcut. Giriş yapmak için siteden kayıt olmalısınız! ip: angelcraft.batihost.net site: angelcraft.play.tc +10 Event!!!