Arama sonuçlarınız

1. F44l

İstek Plugin Paketi Hazırlayacak (Ücretli)

Sunucunun Hangi Tür olucağını söylerseniz ona göre yardım edebilirim.
  2. F44l

Yetkilinin Girip Çıktığını Gösteren Skript.

haklısın eskiden bizde öyle yapardık ama eski minecraft tadı yok oyunda herkes hile oldu.
  3. F44l

plugin paketinin içindeki skript içindeki SCRİPT e atıcaksın ve oyunda -/reload yazarak ya da -/skript reload all yaparsan çalışır.
  4. F44l

Değerli yorumun için teşekkür ederim virustotal ı koymayı unutmuşum kodları koyarım artık.
  5. F44l

galahats kendi serverimde kullanıyorum alıntıdan kastın neyse daha açarsan sevinirim.
  6. F44l

Borsa Skripti eroin esrar kokain ticareti ve kullanımı. Fiyat 5TL dir indirimli 3TL

Borsa Skript i olarak içinde eroin,kokain ve esrar vardır.Bunları borsadan alarak oyunculara satabilir ya da kullanabilirsiniz.Satın alımlar için DiscordAdresim: Feeling#9693 EROİN KOKAİN ESRAR Kullanınca Eroin Kokain Esrar
  7. F44l

Elimde Boş Boş durup bir işime yaramayan scriptleri paylaşıyım dedim ve ücretsiz olan scriptleri paylaşacağım. Dahası var beklemede kalın. Motd.sk
  8. F44l

Taş Kazarak Coin Çıkartma Skripti.

Elimde Boş Boş durup bir işime yaramayan scriptleri paylaşıyım dedim ve ücretsiz olan scriptleri paylaşacağım. Dahası var beklemede kalın. tas kazarak coin cıkartma.sk
  9. F44l

Kelime Oyunu Skripti.

Elimde Boş Boş durup bir işime yaramayan scriptleri paylaşıyım dedim ve ücretsiz olan scriptleri paylaşacağım. Dahası var beklemede kalın. kelimeoyunu.sk
  10. F44l

Sunucular İçin Bot Koruması.

Elimde Boş Boş durup bir işime yaramayan scriptleri paylaşıyım dedim ve ücretsiz olan scriptleri paylaşacağım. Dahası var beklemede kalın. botkoruması.sk
  11. F44l

Otomatik Chat silme ve chati temizleme.

Elimde Boş Boş durup bir işime yaramayan scriptleri paylaşıyım dedim ve ücretsiz olan scriptleri paylaşacağım. Dahası var beklemede kalın.
  12. F44l

Konu kapatılabilir

Konu kapatılabilir.
  13. F44l

Konu kapatılabilir.

discord unu verebilirmisin forumdan yazdım cevap vermiyor
  14. F44l

Konu kapatılabilir.

konu kapatılabilir .
  15. F44l

MonesNW.Batihost.Net | Hile Serbest | Geri Döndü| %50 Vip İndirimleri | Op Faction| Turnuvalar | Her Cumartesi Vip Çekilişi |

Sunucumuzu Survival a çevirdik Bu akşam ya da cuma günü sabahı açacağız.
  16. F44l

Emek Survival İçin 1.8 x 1.12 plugin paketi

Minecraft serverim için Survival plugin paketi lazım. Bunun için Yetkiyi ve kazanılan parayı esirgemiyeceğim. Pluginin içinde özel eklentiler ve başka özellikler olursa sevinirim.
  17. F44l

MonesNW.Batihost.Net | Hile Serbest | Geri Döndü| %50 Vip İndirimleri | Op Faction| Turnuvalar | Her Cumartesi Vip Çekilişi |

SUNUCU HAKKINDA IP ADRESİ: MonesNW.Batihost.Net Website: MonesNW.bati.host Sürüm: 1.8 >< 1.9 Sunucu Ram: 6 GB SUNUCU KURALLARI >< KÜFÜR-HAKARET YASAKTIR>< >< DİN SİYASET YASAKTIR>< >< OYUNCULAR ARASI AYRIMCILIK YASAKTIR>< >< İADE YOKTUR>< EDİT SİSTEMİ ✖ -/Warp Edit yazmalısınız.✖ ✖ Yosunlu Taş...
  18. F44l

Spigot yml sorunu

Minecraft serverim var spigot jar ım 1.8.8 fakat spigot.yml m de sıkıntı olduğu için servere kimse giriş yapamamaktadır nereye konu açaçağımı bilmediğim için buraya konu açtım, yardım ederseniz sevinirim.