Arama sonuçlarınız

1. Shiryu

lan ben değilim o fake

lan ben değilim o fake
  2. Shiryu

k

k
  3. Shiryu

Placeholderlarınızı bütün sunuculara dağıtın ! | AuroraPlaceholders

Placeholderlarınızı bütün sunuculara dağıtın ! AuroraPlaceholders AuroraPlaceholders BungeeCord tabanlı bir eklenti kütüphanesidir ve BungeeCord'un "Plugin Message Channel" kütüphanesini kullanmaktadır. - AuroraPlaceholders ile bütün sunuculara Placeholderlarınızı dağıtabilirsiniz. -...
  4. Shiryu

Rank plugini sorunu yardım !

Plugin yapımcısının son güncellemesine göre artık plugin sadece 1.13 versiyonu için geçerli olacakmış yani son versiyonunu indirmek yerine pluginin bir önceki versiyonunu indirirsen çalışabilir.
  5. Shiryu

Her zaman isterim tabii ki hele hele sen teklif edince :).

Her zaman isterim tabii ki hele hele sen teklif edince :).
  6. Shiryu

Arkadaşlar Spawner Çalışıyor Ama Bi Destek Lazım

Koda baktığım kadarıyla sen koyduğun anda mob spawner bloğuna dönüşüyor yani arkadaşın yaptığı mantıklı ama sadece item spawner vermeyi unutmuş.
  7. Shiryu

Sıralama Problemi Yardım??

Öncelikle bahsettiğiniz eklentiyi daha önce görmedim ama biraz baktıktan sonra arkadaşın konusu için NTE'nin daha yararlı olacağını gördüm ve o yüzden böyle bir mesaj yazdım.
  8. Shiryu

Sıralama Problemi Yardım??

Aynı özellik NametagEdit adlı eklentide de mevcut ve bence bu eklenti sizin attığınızdan daha kullanışlı.
  9. Shiryu

FeatherBoard orjinal kurulum

Tek yapman gereken şu linkteki plugini ve Featherboard pluginini plugins dosyasına atıp çalıştırmak.
  10. Shiryu

SuperProfile - Mükemmel Profil Eklentisi - [1.8-1.13]

Teşekkürler :D İyi forumlar.
  11. Shiryu

Bunun ile de hücrelerine kadar inebilirsin ki ? :) Sonuçta o kadar PlaceholderAPI desteği vs. koyduk. Aynen ihracat :D
  12. Shiryu

Teşekkürler. O yazılanı gördüm arkadaşın tamamen kendi bilgisayarı ile ilgili bir sıkıntı plugin benim bilgisayarımda tamamen güzel bir şekilde çalışmaktadır.
  13. Shiryu

Oyuncularınızı detaylı bir şekilde iliğine kadar inceleyin ! %100 Düzenlebilir Menü Oyuncu kafaları ekleme! PlaceholderAPI ve 40'tan fazla plugin desteği Java 8 İNDİRMEK İÇİN SuperProfile - An amazing Profile plugin | PlaceholderAPI and +40 plugins Support! - [1.8-1.13] 1.2
  14. Shiryu

ArmorStandTools Plugini Çalışmıyor

En iyi cevap seçmeyi unutma iyi forumlar. :)
  15. Shiryu

O zaman Armor Stand Tools 2.4.3 indirmen gerekiyor dostum. Şu linkten 2.4.3 versiyonunu bulup indirmelisin. :) İyi Forumlar !
  16. Shiryu

Merhabalar eğer hata yoksa büyük ihtimalle versiyonunuza uygun kullanmıyor olabilirsiniz. Eğer versiyonunuz 1.8 ve 1.12 arasındaysa buradan 2.4.3 versiyonunu indirmelisiniz. Eğer 1.13 ise yukarıdaki arkadaşın attığı linkten indirebilirsiniz.
  17. Shiryu

null hatasi yardim edin

Yani yinede benim dediğim şeyi yapmış oldun :D
  18. Shiryu

null hatasi yardim edin

rütbehammadde adlı warpı silip tekrar oluşturmayı denedin mi ?
  19. Shiryu

MisterPvP|ArenaPvP-FFA-GUNGAME-UHC FFA|Geri Döndü!|Play.MisterPvP.Tk|

Konu tasarımı ve Sunucu Sistemleri geliştirilebilir. Eğer bu günlerde pvp sunucusu açmak istiyorsan sistemlerin diğer sunuculardan daha iyi olmalı.
  20. Shiryu

null hatasi yardim edin

Eğer CraftBukkit kullanıyorsan onu Spigot olarak değiştir eğer hala hata alıyorsan Essentials'ın son versiyonuna buradan ulaşabilirsin.
  21. Shiryu

Topluluk Ürünü > SCommand | Tek kullanımlık komut oluşturucu!

Söyledikleriniz üzerine kodlarımı tekrar gözden geçirdim. Optimizasyon konusunda kullanıcı gözünden aşırı bir performans kaybı olmaz gibi. Aynı zamanda yeni bir güncelleme getirerek PlaceholderAPI desteği ekledim. İyi forumlar :)
  22. Shiryu

Topluluk Ürünü > SCommand | Tek kullanımlık komut oluşturucu!

Eğer performans konusunda biri sorun yaşarsa discordumdan ulaşır hallederiz onda sıkıntı yok. :)