Arama sonuçlarınız

1. B

YENİ AÇILDI! / PLAY.ALGOSMC.XYZ / 1.8.X - 1.17.X / Maden İneği / Pet / Ve Daha Fazlası

2. B

OYNA.ALGOSMC.XYZ / 1.8 - 1.16 / EMEK SKYBLOCK / Minyon / Coin / Köylü Takas / Eşitlik / Adalet

3. B

Minecraft - Sunucu Tanıtım Reklam - Youtuber

Merhaba arkadaşlar, emek skyblock sunucum var ve tanıtımını yaptırmak istiyorum, youtuberler ve tanıtımcılar mesaj atabilir mi discord HeraNW#7193 HeraNW.keyubu.com / EMEK SKYBLOKC / 1.8.X - 1.16.X / Açılış 15.12.2020 16:00 / Çiftçi / Sanal Tarla / Minyon / Envoy / Bandaj | Türk Oyuncu Forumu...
  4. B

HeraNW.keyubu.com / EMEK SKYBLOCK / Kredi Ödüllü Sezon / 1.8.X - 1.16.X / Çiftçi / Sanal Tarla / Minyon / Envoy / Bandaj

5. B

Yardım Minecraft Skyblock Ada Menüsü Ayar Yardımı

Merhaba arkadaşalar, başka bir siteden ada menüsü buldum içerisinde para ile ada genişletme, adaya kişi ekleme sınırını genişletme, jeneratör geliştirme gibi seçenekler var Jeneratörü geliştirmediğim halde, yinede tüm madenler çıkıyor , benim isteğim ilk başta taş çıkacak , örneğin 100K para...
  6. B

Hangi Tür Sunucu Açmalıyız - Minecraft

Merhaba dostlarım, ben daha önceden birçok kez survival , opskyblock ve emekskyblock açmıştım , şu an hangi sunucu türü daha popüler , hangi sunucu açabiliriz ? Hangi tür sunucular daha çok online çekebilir , tabii ki bu bizim yaptığımız sunucuya bağlı ama genel olarak hangi sunucu açmalıyım...
  7. B

JewelNW.Keyubu.Com / Ultra Hard Skyblock - YENİ AÇILDI - 1.8 1.15 - Tarla Sistemi - Envoy Eventi - Kumar Sistemi - Sanal Market

SPAWN ARENA KASALAR BALIKÇI KÖYLÜ TAKAS
  8. B

Konu Kapansın!

KONUMUN ÇOK GÜZEL OLMADIĞININ FARKINDAYIM FAKAT KONUNUN TELAFİSİNİ SUNUCUMUZDAKİ KALİTE İLE KARŞILAYACAĞIZ. :)
  9. B

Konu Silinsin!

Öncelikle hepinize selamlar değerli forum gamer üyeleri , konu tasarımımın kötü olduğunun yapamadığımın farkındayım , fakat bu konu tasarımını sunucumuzda en iyi şekilde telafi ediyoruz :) Sunucumuzdaki yenilikler , eklentiler , sizleri gerçekten cezbedecek ve oyun zevkiniz kat kat artacaktır...
  10. B

Play.BloodyCrafts.Com | /VipOl - P50 P100 Kazmalar! - her gün event - yazı tura - köylü - kumar - sanal coin - para kutusu - sihirli su - bilet

MERHABA DOSTLARIM BU BENİM İLK KONUM EKSİKLERİM OLDUYSA LÜTFEN KUSURUMA BAKMAYINIZ ! Kopyalanabilir İp : Play.BloodyCrafts.Com Kurucu Discord : burakozdrme#7193
  11. B

Yardım Merhaba Dostlar Çok Acil Skript !!!!

Merhaba dostlarım skriptim bu sadece obsidyende çalışıyor ben ona yosunlu taş da eklemek istiyorum aynısını kopyalayarak yosunlu taş kodunu falan girerek yaptım çalışmadı sanırım yapamadım :D Yosunlu taşı kırdığında obsidyen gibi envanterine gelmicek direk coine otomatik eklenicek variables...
  12. B

Play.BloodyCrafts.Com Yeni Nesil OpSkyblock 16.03.2020

KOPYALANABİLİR İP : Play.BloodyCrafts.Com SPAWN KASALAR ARENA EDİT ADALAR KOPYALANABİLİR İP : Play.BloodyCrafts.Com SERVERİMİZDE KISA SÜRELİ %90 İNDİRİM VARDIR !
  13. B

BloodyCraft olarak muhteşem geliyoruz açılış 13.03.2020

KOPYALANABİLİR İP : Play.BloodyCrafts.Com
  14. B

BLOODY NETWORK OP SKYBLOCK Alım VarBloodyNetwork.batihost.net AÇILDI !

HEPİNİZE MERHABA FORUM GAMER ÜYELERİ VE MİNECRAFT OYUNCULARI YENİ AÇILAN ENFES BİR SUNUCUM VAR ÜSTELİK TÜM PLUGİNLER her şey %100 TÜRKÇE BUDA EN GÜZEL TARAFI İŞTE ÜSTELİK KUMAR-ADA DA OTOMATİK KIRAN MADENCİNİZ OLUCAK ? İŞTE BUNU GÖRMEDEN KARAR VERMEYİN DEMELİYİM OYNAYARAK BERABER ÇOK...
  15. B

BUGÜN AÇILDI SURVİVAL DENEYİMİNİ EN GÜZEL ŞEKİLDE YAŞAMAK İÇİN BloodyNetwork.batihost.net

MERHABA SAYIN FORUM GAMER ÜYELERİ VE MİNECRAFT OYUNCULARI SURVİVALI TADINDA YAŞAMAK , HEYECANIYLA , AKSİYONUYLA , EĞLENCESİYLE YAŞAMAK İÇİN SUNUCUMUZA DAVET EDİYORUM BU SORUYU herkes SORABİLİR NEDEN BU SUNUCUDA OYNAYAYIM O KADAR SUNUCU VARKEN ? ŞİMDİ SANA ANLATAYIM DOSTUM ; SURVİVALI...