Arama sonuçlarınız

1. JengX

Medusa - Çakma Lobi [Ücretsiz]

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim.
  2. JengX

Medusa - Çakma Lobi [Ücretsiz]

Hem küçük hemde ücretsiz (biraz amatör) bir çakma lobi haritası sunduk sizlere. VirusTotal Sonuçları İçin Tıkla İndirmek İçin Tıkla
  3. JengX

zengin doğsaydınız

Ev ve arsa yatırımı yapardım. Arsalara bina dikmek de iyi fikir aslında :D ver kiraya her ay para gelsin. (Şimdi yalan söylemeyeyimde kendime full gaming odası falan yapardım)
  4. JengX

OLFE.NET.TR | * ÜCRETSİZ %100 DDOS KORUMASI * | Türkiye'nin En İyi Sanal Sunucu Çözümleri

Konu tasarımı hoş ve güzel. Sunucu fiyatlarınız uygun E5 işlemci kullanmanız daha iyi olmuş,Başarılar.
  5. JengX

Ücretli Sunucu İçin Alımlar Başladı! [Saadece Mimar]

52.137.119.158 Gençler Proje Büyüyecek Saadece Mimar Lazım Deneyeceğiz
  6. JengX

yooniks - UlturaOPSkyblock Plugin Paketi. [1.8 + 1.14] | Yayında (+100 Oyunculu) Paket.

Paket hoşuma gitti. Biraz daha geliştirebilir böyle devam et.
  7. JengX

ASİL NETWORK | MeteorSkyBlock | ConConCraft | Sunucu Hub Oldu! | AÇILIŞ 30.09.2019

Kusura Bakmayın Lütfen Plugin Paketini Ben Yapmadığım İçin :D Merak Etmeyin En Yakın Zamanda Pluginerime İleteceğim.
  8. JengX

ASİL NETWORK | MeteorSkyBlock | ConConCraft | Sunucu Hub Oldu! | AÇILIŞ 30.09.2019

Geçici Olarak Konuldu Değiştirilecek.
  9. JengX

Sunucunun İsminin Farklı Bir Değişi Asla Olamaz Colezeis 2017 Yılında Kurulan Firmamızdır.
  10. JengX