Arama sonuçlarınız

1. Kiaoglu

Faction İçin Gerekli Pluginler!

Yani... Bunların çoğu zaten Factions tipinde bir sunucunun barındırması gereken temel pluginler. Ekstra olarak, sunucuya modernlik katan ve daha güzel gösteren eklentiler yazsaydınız konu orta dereceye ulaşabilirdi.
  2. Kiaoglu

Benim Serverime Pluginden anlayan biri lazım blok kıramıyorum canersky1.aternos.me

"Essentials Protect" dosyasını silerseniz büyük bir ihtimal sorun çözülecektir.
  3. Kiaoglu

Çekiliş Minecraft Konu Tasarımı Çekilişi

Steam Profilim : saidkaplan / Kiaoglu (İkisi de geçerli)
  4. Kiaoglu

Lantas NW için deneyimli ekip arıyorum. Yakın zamanda konu olarak açılacak, lütfen kurallara...

Lantas NW için deneyimli ekip arıyorum. Yakın zamanda konu olarak açılacak, lütfen kurallara uyuyorsanız ekibimize katılın. Konu açılmadan söylemek istiyorum +18 yaş kuralımız var ekibimiz için.
  5. Kiaoglu

play.storiacraft.com| - GELİŞMİŞ OPSKYBLOCK -| - (1.8 - 1.8.8) - | /adakit , /fly , /market , /otosat

Bir şey beklemiyordum. Başlığı okudum, sunucuya girdim ve çıktım. Bana göre gelişmişlik kelimesini karşılamıyor, bu sadece kendi görüşüm. Gelişmiş olması için diğerlerinden bir farkı olması gerekiyor bana göre, sunucu güzel orası ayrı konu.
  6. Kiaoglu

Lots'o Network - Forumun eşsiz, minimal konu tasarımı!

Sıkıcı aternos sunucularınızdan vazgeçemiyorsunuz biliyorum ama, Lots'o Network sizlere iyi gelecek.
  7. Kiaoglu

play.storiacraft.com| - GELİŞMİŞ OPSKYBLOCK -| - (1.8 - 1.8.8) - | /adakit , /fly , /market , /otosat

Diğer OPSyblock sunuculara göre bir gelişmişlik göremedim?
  8. Kiaoglu

Yeni Projeler | Uzman Fikirler

Çok fazla uzatmadan konuya girmek istiyorum. ‘Minecraft’ projesi adı altında kendini bilen, plugin kodlamaktan (Editlemekten değil!) anlayan bir yoldaş arıyorum. Büyük uğraşları seven, kendine yeni fikirler bulan, yaratıcı bir kişiliğiniz varsa özel mesaj yoluyla iletebilirsiniz. Tüm gününü...
  9. Kiaoglu

Böylesi daha iyi oldu

Böylesi daha iyi oldu
  10. Kiaoglu

Barış Manço'yu Rahmetle Anıyoruz

"Bir gün ölürsem, öldüğüm günü değil doğduğum günü hatırlayın."
  11. Kiaoglu

[Tartışma Konusu] Sadece 11 Yıl Kaldı.

Bunu yapan insanlarsa bunu durduracak olanda insanlardır. Hayat üzerinde bir şeye olmaz demeyin, buna da bir çözüm yolu bulunabilir. Parlak fikirler geleceğe yön verebilir, tabii siz birazda olsa inanırsanız.
  12. Kiaoglu

Okul Zamanında Faction Sunucu ?

Kesinlikle haklısın, insanlar proje niteliğini sadece basit plugin dosyalarını editlemek olarak görüyor maalesef.
  13. Kiaoglu

Okul Zamanında Faction Sunucu ?

Faction tarzından ne zaman vazgeçilecek merak ediyorum doğrusu. İnsanlar artık kendi projelerini çıkartmalı, Faction, Skyblock değil.