Arama sonuçlarınız

1. EmirhanDnmez

BatıNw Batihost Sunucusu Alımları YT 100+ OP AKTİF

Selamlar Sunucumuzda Alımlar Devam Etmektedir Bol Şans Başarılar ヅ Alımlar ︾ > 1 adet Admin [Ada Leveli 100K Olana Verilir OP YOK] > 1 adet MOD [Ada Leveli 90K Olana Verilir] > 2 adet Rehber [Ada Leveli 1.25K Olana Verilir] > 2 adet YouTuber [100 Abone Olana Verilir OP VAR] Yetkili Kuralları ︾...
  2. EmirhanDnmez

Plugin Türkçeleştirme Ve Builder

Builder olabilirim BATİNW Sunucusnda Adminlik yapıyorum istersen gelebilirim
  3. EmirhanDnmez

kapandı

Atatürkçe küfür ettin istersen açsın görüntülü konuşun discorddan ekran paylaşsın mesajları göstersin
  4. EmirhanDnmez

batinw.batihost.net | OpSkyblock | Adakit | Alımlar : 2 YT 1 Reklamcı 1 Admim | +15 de event! |

Sunucuda Oynuyorum P SKYBLOCK İsmim Drawa Sunucu Efsane :)
  5. EmirhanDnmez

batinw.batihost.net | OpSkyblock | Adakit | Alımlar : 2 YT 1 Reklamcı 1 Admim | +15 de event! |

ADMIN Adım:Emirhan Yaşım:Dönmez Sahip Olmak İstediğim Yetki: ADMIN Deneyimlerim:caribbean [batihost sunucusu] birçok sunucu açtım çok kişi yönettim Eklemek İstediklerim: Sunucuda Oynuyorum Sunucu Yeterince tam eklemek istediğim bir şey /destek komutu ve onun plugini olabilir
  6. EmirhanDnmez

Caribbean.batihost.net 1.11.2 Siteli CONCONCRAFT Serveri AKTİF :)

Merhaba! Ben opwalls21 yani The Caribbean sunucusunun kurucusu. Sunucumuz açılmış bulunmakta. Fakat yetkililere ihtiyacımız var. Sunucuya gelmek için sitenin ana sayfasına gidip kayıt ol kısmından kayıt olunuz. Alımlar için: Tıkla! KAYIT OLDUGUN ZAMAN OYUNA GİRİŞ YAPABİLİRSİN SUNUCU SÜRÜM 1.11.2
  7. EmirhanDnmez

Conconcraft batihost serverine alım

Merhaba! Ben opwalls21 yani The Caribbean sunucusunun kurucusu. Sunucumuz açılmış bulunmakta. Fakat yetkililere ihtiyacımız var. Sunucuya gelmek için sitenin ana sayfasına gidip kayıt ol kısmından kayıt olunuz. Alımlar için: Tıkla! KAYIT OLDUGUN ZAMAN OYUNA GİRİŞ YAPABİLİRSİN SUNUCU SÜRÜM 1.11.2
  8. EmirhanDnmez

ToprakNw.batihost.net Serveri Açılmıştır BATİHOST EFSO EFSOO

Sunucu İP : ToprakNw.batihost.net Sunucu Sayfası topraknw.bati.host Sunucu Tanıtımı Sunucu Discord https://**********/dSeQ3tX Sunucuya Katılmayı Unutmayın Batihost Serveri Efsane Bir Şekilde Geri Dönüyoruz Sunucu: Faction Özellik: Emek Warplar; Tamirci Ench Arsalar Edit Orman Spawn Arena...
  9. EmirhanDnmez

The Caribbean | ConConCraft | Alımlarımız

Alıma katılmak şistiyorum dc den ark attım bakarsın
  10. EmirhanDnmez

revkoznw.batihost.net Yetkili Alımları !!

Form : Rehber İsim :Emirhan soyadın(isteğe bağlı) :Dönmez Tecrübeniz? : Var Kaç Yıldır Minecraft Oynuyorsunuz: 5-4 Sizi Neden Seçmeliyiz?: Tecrübeli OLduğumu Düşünüyorum Serverde İyi bir adalet sistemi var fakat benimle beraber daha güzel olacağını düşünüyorum :) Neden Bizi Seçtiniz? Sizin...
  11. EmirhanDnmez

Batihost Serveri Efsane Bİr Şekilde AÇıldı

Sunucu İP : ToprakNw.batihost.net Sunucu Sayfası topraknw.bati.host Sunucu Tanıtımı Sunucu Discord https://**********/dSeQ3tX Sunucuya Katılmayı Unutmayın Batihost Serveri Efsane Bir Şekilde Geri Dönüyoruz Sunucu: Faction Özellik: Emek Warplar; Tamirci Ench Arsalar Edit Orman Spawn Arena...