Arama sonuçlarınız

1. LeadCraft

LeadCraft <|> Türkiye'nin En İyi RPG Sunucusu <|> Metin2'nin Minecraft Versiyonu ! <|>

Yoo seviceksin süper server Türkiye'nin en iyi RPG'si
  2. LeadCraft

LeadCraft <|> Türkiye'nin En İyi RPG Sunucusu <|> Metin2'nin Minecraft Versiyonu ! <|>

Merhabalar, egoist değiliz bizde sevmeyiz fakat sunucumuz Türkiye'nin en iyi RPG sunucusudur kanıt'da var elimizde emek,çaba,başarı,azim yıl verdik özene büzene ekipce çalışdık profesyonel olarak çalışıyoruz tabi bazı kişilerinde zoruna gidiyor çekemiyor yapacak bir şey yok iyi günler dilerim...
  3. LeadCraft

Merhabalar, öncelikle biz Türkiye'nin en iyi sunucusu demiyoruz biz RPG Olarak Türkiye'nin en iyi RPG sunucusu diyoruz isterseniz discord gurubumuza gelin ve sunucuyu beta'da görün bizim onca sistemlerimiz emeklerimiz sanatlarımız vardır her şey düzeyli bir şekilde buna tabii ki siz karar...
  4. LeadCraft

Selam, şuanda bizim yapdığımızı kimse yapmadı yapamamza iyi günler saygılarımla...
  5. LeadCraft

Merhabalar, biz profesyonel olarak çalışıyoruz ve tecrübeliyiz bilgiliyiz başarılıyız ve ben bunu araştırıp yazıyorum tüm sunuculara bakdım gezdim ve bence yetersiz olmuş kimi tecrübesiz kimi kalitesiz kimi eksik buglu laglı v.b yapıyor ama biz herşeyi LeadCraft Ekibi Olarak İşleri...
  6. LeadCraft

Merhabalar, biz yıllardır RPG'ciyiz Türkiye'deki bütün RPG sunucularını gezip malesefki yetersiz buldum ilaki sorunlar hatalar buglar v.b oluyor tam yapamıyorum herkes bizim gibi profesyonel değil biz işimizi tam yaparız tam yapamazsak hiç yapmayız daha iyi bir işi tam yapınca herzeman iyidir...
  7. LeadCraft

Merhabalar, aylar'dır uğraştığımız bu rpg sunucusu metin2'nin neredeyse aynısı bu zevki sizlere yaşatmaya karar verdik klasik rpg'lerden değil daha gelişmiş daha kaliteli ve daha iyi bir sunucu tabii ki'de buna siz gelip bakıp karar vereceksiniz biz seveceğinizi umut ediyoruz sorunsuz sıkıntısız...
  8. LeadCraft

LeadCraft.Batihost.Net <|> Türkiye'nin En İyi Faction Sunucusu! <|> ALIM VAR YETKİLİ KADROSU KURULMAKTA

Selamalar Sunucumuzda Alımlar Başlatılmıştır Buyurun Katılın Alımlar Sunucu İçi Olacaktır Başarıalar... LEADCRAFT.BATİHOST.NET ALIMLAR Admin Mimar Yetkili Mod Asistan Rehber YouTuber
  9. LeadCraft

< >LeadCraft.Batihost.Net < > Bu Sunucuda Yetkili Olmaya Ne Dersin< >LeadCraft Derim< >

Selamalar Sunucumuzda Alimlar Aktiftir Buyurun Katilin Yetkili Admin Mod ChatMod Rehber YouTuber Reklamci SCAREST.BATiHOST.NET
  10. LeadCraft

>* LeadCraft.Batihost.Net > Orjinal OpSkyBlock Sunucusu > YETKİLİ KADROSU KURULMAKDA ! *>

Sunucu Bilgi ︾ Host Batihost Slot Sınırsız Ram 5GB LEADCRAFT.BATİHOST.NET ALIMLAR DEVAM HİÇBİR YETKİ VERİLMEDİ !
  11. LeadCraft

>* LeadCraft.Batihost.Net > Orjinal OpSkyBlock Sunucusu > YETKİLİ KADROSU KURULMAKDA ! *>

Selamlar Sunucumuzda Yetkili Kadrosu Kurulmakda Alımlar Sunucu İçinde Olacaktır Test Edilip Alınacaktır Bol Şans Başarılar ヅ Alımlar ︾ > 1 adet Yetkili [op var] > 1 adet Admin [op yok] > 4 adet Mimar [op var] > 2 adet ChatMod [op yok]...
  12. LeadCraft

[✔] LeadCraft ⇨ Orjinal Türk Sunucusu ⇨ Yetkili Alımı Vardır ⇨ Alım Var Katılın ◕‿◕

Selamlar, sunucumuzda alımlar mevcuttur olacağınız yetkiyi söylemek bilginizi tecrübenizi anlatıp test+deneniceksiniz sonrada açıklama gelicek alımlarımız sunucu içinde olacaktır sunucuda yapılacaktır alımlar gereken alımlar aşağıda detaylı şekilde yazıyor bol şans ヅ Host⇨ Batihost Slot⇨...