Arama sonuçlarınız

1. Pitircinky

Topluluk Ürünü 7 Kule Bölgesi {Yepyeni Bir Epik Macera Haritası} Türkçe Seslendirme Ve Dev Haritasıyla Sizlerle

Nerden buldunuz o adamı :D sırf onun için oynuyorum. Ayrıca hikaye akışının ortasına geldim ve haritayı beğendim başarılı buldum ancak bir sorum olacak haritada mobların çok az çıkması normal mi? 3-4 tane ancak buluyorum..
  2. Pitircinky

Topluluk Ürünü 7 Kule Bölgesi {Yepyeni Bir Epik Macera Haritası} Türkçe Seslendirme Ve Dev Haritasıyla Sizlerle

Yoksa siz Osmanlı Tokadı ekibi misiniz? seslendirme çok benziyor.
  3. Pitircinky

groupmanager plugini ve chat

Merhaba iyi forumlar. Sunucu sürümüm 1.12.2 ve birkaç soru sormak istiyorum. 1 . Groupmanager plugininin Essentials kurulmadan chatta renkli yazı yazdırması mümkün müdür? 2 . Essentials kurmadan hem renkli chate hemde permissionlara erişebileceğim bir plugin var mı? Yani bir plugin veya birkaç...
  4. Pitircinky

İçinden geçilebilir blok ve skript

Teşekkürler mantığı kavradım armorstand ile yapmak aklımın ucundan geçmemişti.
  5. Pitircinky

İçinden geçilebilir blok ve skript

Blokları skriptle hareket ettirmenin bir yolu var mı? Daha doğrusu içinden geçilebilir toprak bloğu sadece 1 metre ileri pushlamak istiyorum ve silinecek bu kadar.
  6. Pitircinky

Bir bloğun üstünden q basarmış gibi item düşürme skript

Merhaba, bir skript üzerinde uğraşıyorum ama şu mantığı nasıl yapacağımı bilemiyorum. Videoda görüldüğü üzere bir bloktan oyuncuya doğru item düşürmek istiyorum. Tek sıra halinde teker teker aynı düzlemde düşmeli... Benim denediğim ise; on rightclick on stone: loop 10 times: set {_b} to...