Arama sonuçlarınız

1. EgeAl

İstek Oyunculara ranklara göre set giymesini nasıl ayarlayabilirim?

options: rank: Usta #Burayı istediğiniz rank yapınız. hata: &cBu Kaskı giyebilmek için &eUsta &crütbesinde olmalısın! #Bu kısım oyuncu eğer belirtilen rankda değilse altta yazıcak hata mesajıdır. on sharpsk armor equip: if event-item is diamond helmet: if Player has...
  2. EgeAl

Basit, kullanışlı Envanter Skripti [GÜNCELLEME]

Teşekkür ederim daha iyi yapmak için elimden geleni yapıyorum.
  3. EgeAl

Aternosun En İyi Hub Sunucusu ! ghostcr.cf alım var

"Aternosdan" sunucu açmayı bırakın lütfen, öbür türlü hem oyuncu gelmez, hemde boşuna emek vermiş olursunuz.
  4. EgeAl

Teşekkür ederim :asık: Aslında aklımda sadece envanteri gösteren bir skript yapmak vardı fakat invsee de bu işlevi yapıyor diye armoru'da göstermesini sağlamak istedim
  5. EgeAl

ENVANTER SKRIPTI Envanter skripti istediğiniz bir oyuncunun envanterini görmenize ve oyuncunun üstündeki seti görmenize yarar. GEREKLI PLUGINLER Skript TuSKe EKRAN GORUNTULERI SKRIPT GUNCELLEME - GUİ Göze daha hoş bir şekilde ayarlandı. - Oyuncuya GUI'den ışınlanma getirildi. -...
  6. EgeAl

Melting (Eritme) Skript | v1.0 | Can sıkıntısından yaptığım bir başka skript xd

Müq bir skript olmuş eline emeğine sağlık. :tamam:
  7. EgeAl

belirli bir alanda komut engelleme skripti

Bu işinize yarayabilir, on command "kit": if player is in world "arena": cancel event send "&cMalesef, bu komutu &e%World%&c'da kullanamazsın." to player stop Sadece if player is in world "arena": kısmını değiştirirseniz yeterli olacaktır.
  8. EgeAl

İstek Skript ile fly komutunu engelledim ama mvp veya mvp+ yetkisi olanlar kullanabilsin istiyorum bunu nasıl ayarlayabilirim

command /uç: trigger: if player has permission "MVP" or "MVP+": set player's flight mode to true send "&3Faction &7> &aBaşarıyla uçuş modunu aktifleştirdin!" to player stop else: send "&3Faction &7> &cÜzgünüm, uçuş modunu...
  9. EgeAl

İstek Otomatik cobblestone kazan minyon skripti

Skript yerine Minions pluginini kullanmanızı tavsiye ederim.