Arama sonuçlarınız

1. MertCKA

Ücretli Hub-Faction Builder Aranıyor

Hub sunucu kurmak istiyorum pluginler falan hazır tek eksik haritalar. Bu konuda pek yetenekli değilim o yüzden bir builder tutmak istiyorum. Çakma lobi, hub, faction warplarını yapabilecek builder arıyorum. Discord adresimi bırakıyorum bana yaptığınız builderin resmini gönderin, lütfen gereksiz...
  2. MertCKA

İstek Hediye Kutusu Kafaları

Verdiğin siteden yaptım çok teşekkür ederim.
  3. MertCKA

İstek Hediye Kutusu Kafaları

Arkadaşlar faction serverim var ve bu kasalar yapmayı planlıyorum. Kasaları hediye kutsu şeklinde yapmak istiyorum. Ama o kafaları nasıl alacağımı bilmiyorum. Bu kafaları almak için bir plugin falan var mı? /give @p falan istemiyorum direk kafa menüsü olsun ordan istedğim kafayı alabileyim. Kafa...
  4. MertCKA

Yardım Crazy Auctions /market Komutu Ekleme

Arkadaşlar crazy auctions plugini kullanıyorum. Pazar menüsünü ya /ah ya da /ca kullanarak açabiliyorlar. /ah kalabilir ama /ca yerine /market yazıp açmalarını istiyorum, bunu nasıl yapabilirim
  5. MertCKA

Yardım Madenlerin Envantere Gelmesi

Arkadaşlar madenlerin envantere gelmesi için bir skript kullanıyorum. Madenler envantere geliyor ama bu sefer eşyanın dayanıklılığı düşmüyor. Elmas kazmayla kazmayla kazıyorsam elmas kazmanın dayanıklılığı hiç düşmüyor hep full. Yardımcı olabilir misiniz ? # LAPIS on break of lapis ore...
  6. MertCKA

Yardım Warp'a Özel Sınırsız Gece Görüşü

Arkadaşlar bir hammadde alanı yaptım her yeri ışıklandırmak hem çok zor hemde görünüşü hiç hoş olmuyor. Oyuncular /warp rutbehammadde yazdıklarında onlara sınırsız gece görüşü gelsin istiyorum ama sadece o warpta. Ordan çıkıncada otomatik kaybolsun. Bunu nasıl yapabilirim ?
  7. MertCKA

Warp'a Özel Sınırsız Gece Görüşü

Arkadaşlar bir hammadde alanı yaptım her yeri ışıklandırmak hem çok zor hemde görünüşü hiç hoş olmuyor. Oyuncular /warp rutbehammadde yazdıklarında onlara sınırsız gece görüşü gelsin istiyorum ama sadece o warpta. Ordan çıkıncada otomatik kaybolsun. Bunu nasıl yapabilirim ?