Arama sonuçlarınız

1. Y

Plugin Yapımı 10 Gün Süren Servere Alımlar Başlamıştır !

Selamlar Ben NizeNW nin kurucusu Toprak Bugün Sizlere İpi Veriyorum Ve Alımlara Başlıyorum Şuanda Büyük Bir sıkıntının içinden geçiyoruz korona virüs ile mücadele ediyoruz. Ve Bu yüzden batihost server açmıyorum eğer korona virüs tehlikesi geçerse açıcağım yada keyubu O zaman ip ...
  2. Y

Profesyonel Server NizeNW

Hepiniz yepyeni bir forma daha hoşgeldiniz. :) Ben NizeNW'Nin kurucusu Topr4kzz :) Profesyonel Bir Server Açacağım 1 Hafta Sonra :) Şuanda Deneme Serverimiz Var :) Alımlarımız : Rehber , Mimar , Moderatör ve son olarak Youtuber. :) Discord Adresim : Topr4kzz#9257 Başvuru Formu :) İstediğin...
  3. Y

2020 TP LİNK PORT Açmayı Bilen Bilen Varsa Gelsin Ortak Vercem

2020 TP Link PORT Açmayı Bilen Varsa Gelsin Ortak Vercem Discord :Topr4kzz#9257
  4. Y

Gelmiş Geçmiş En İyi Op Skyblock Serveri Bütün Alımlar

Hepiniz Yepyeni Bir Foruma Daha Hoşgeldiniz. Bugün Sizlere Benim Tek Başıma Yaptığım Serveri Sizlere Vereceğim Bütün Alımlar Mevcut ToprakzNW.aternos.me
  5. Y

Benimle Ortak Olarak Aternos SW Açacak Pls Konu

Evet Ben Taha Toprak, Profesyonel Aternos Serveri Açmayı Karar Verdim Eğer Çok Kişi Gelirse. Batihost Server Açıcağım Bütün Masraflar Benden Arkadaşlar :leley:DC ADRESİM : Topr4kzz#9257
  6. Y

Aternos Sunucu İle Ortak Aranır Efsane Yapıcaz Sonra Batihost

Evet Arkadaşlar BalgamlKravat#2068 Discord Adresimden Bana Ulaşabilirsiniz İlk Aternos Sw Sonra Batihost sw
  7. Y

tarafımca kaldırıldı

Ad⇨Toprak Şahin Yaş⇨15 Aktiflik⇨3,4 Saat Arasıra 5,6 Tecrübe⇨4 Yıllık Mimarlık | BETA CRAFT | 3 Yıllık Adminlik , 2 Yıl Moderatörlük OyunNick⇨Topr4kzz İstediğiniz Yetki⇨Admin,Mimar Discord⇨ BalgamlKravat#2068
  8. Y

REKLAM Aternos En İyi Aternos SW

Bütün Alımalr Var ToylesNW.aternos.me
  9. Y

KingCraftTR | Emek SkyBlock | 1.8.x-1.14.x | Play.KcTr.Online

Sakın Gelmeyin Sunucuya Durduk Yere Banlıyorlar
  10. Y

Pluginer Aranıyor ! !

Acil Pluginer Lazım 10 Gün İçinde Batihost ! ! ! Faction Ve Skyblock Olacak hub sw adresi BlaceNW.aternos.me
  11. Y

MeisterCR +10 Ulaştığı İçin Gelen İlk 2 Kişiye Ya Rehber Ya Mod ! ! MVİP VİP ÇEKİLİŞİ !

MeisterCR +10 Ulaştığı İçin Gelen İlk 2 Kişiye Ya Rehber Ya Mod ! ! MVİP VİP ÇEKİLİŞİ İp Adresimiz : MeisterCR.aternos.me
  12. Y

REKLAM Aternos Serverimiz Açılmış Bulunmaktadır Başarı ile Giriş Yapabilirsiniz !

MeisterCR.aternos.me Adlı Profesyonel Aternos Serveri Açılmış Bulunmaktadır Her Yetkili Alımları Vardır Profesyonel Plugin Paketi !
  13. Y

Serverime Yetkili Alımları Başlamıştır Her Türlü Alım Vardır

4 Dakika İçinde Açılacaktır... MeisterCR Sunar..
  14. Y

Serverime Yetkili Alımları Başlamıştır Her Türlü Alım Vardır

Türkiyenin En İyi Aternos Sunucusu MeisterCR.aternos.me Profesyonel Plugin Paketi Her Haftada 2 Tane Vip Çekilişi Ve Alımlarımız: Admin Mod Mimar Rehber UstaRehber DenemeRehber
  15. Y

Server Alımı Acil Her Tür Alım Var..

KlayeCR.aternos.me Gelin En İyi Aternos Sw 10 Güne Batihost hub 12 gblik
  16. Y

Acil Plci Arıyorum

Topr4k#4019 Ark Ekle İstersen PiqueNW.aternos.me
  17. Y

SansorCraft | Hub Sunucu Yetkili Alımları.

Ad|Toprak Soy Ad|Şahin Yaş|17 Yetki| Admin Discord|ToprakH#4673 Aktiflik|5,4 Saat Bilgi|Oldukça Fazla Yetenekli olduğu dal| Her Şey Mikrofan| Var
  18. Y

Admin Çekilişi!

+20De Admin Çekilişi Vardır! +15DE Herkese Vip! +12DE Rehber Çekilişi İp: toprakcr.batihost.net
  19. Y

+15 De Herkese Vip!

toprakcr.batihot.net Gelin +15de herkese vip Yt Reklamcı Ve D Rehber Alımlarımız Var
  20. Y

Usta Yetkililer Aranıyor Batihost Server!

toprakcr.batihost.net
  21. Y

Batihost Serverimiz Açıldı! Alımlar Var

toprakcr.batihost.net Gelin
  22. Y

Batihost Server Açtım dns alamıyorum help

185.148.241.117 gelin
  23. Y

CraftRosi Yetkililerini Arıyor

Evet Gençler Ben YzYSoulf! Paralı Olacaktır! Yakında! Şimdiki İP : CraftsRosi.aternos.me BÜTÜN ALIMLAR VAR!
  24. Y

Keyubu Op Skyblock Server Bütün Alımlar Var

Herkeze Selamlar Ben YzYSoulf 37.123.99.77 37.123.99.77 Gelin Mimar Admin Reklamcı Rehber Mod Alımları Var!