Arama sonuçlarınız

1. CraftFire

Mystega > Geleceğin RPG Sunucusu > Eski Online Sayısı +30 > MIMAR ALIMLARI BAŞLADI

yYetkili alımına başvurmak için aşağıdaki IP adresine giriniz. Mystega.batihost.net MEVCUT ALIMLAR MIMAR
  2. CraftFire

McHero Aşırı Küfürbaz - Aşırı Büyük Yalanlar

Merhabalar arkadaşlar McHero denen sunucuya giriş yaptığımda mapın alıntı olduğunu gördüm ve onlara söyledim hemen küfürlere başladılar bir tane ss çektim daha sonra banlandım ardından başka hesapla girip derdimi anlatacaktım ancak sadece 1 hesapla kayıt olunuyordu ve bu seferde kendi aralarında...
  3. CraftFire

Scarest - (Araştırmayı İyi Bilen + İngilicesi İyi Olan) Yetkili Lazım Admin+OP+Kalıcı

DISCORD: Ratırfeys#4045 Sunucu: Scarest.Batihost.Net
  4. CraftFire

FireNW +50 Oyuncu - Skripter Aranıyor... Modern RPG Sunucusu

SKRIPTER ALIMI Merhaba, eğer sende şansını denemek istiyorsan ve modern rpg sunucumuza katılmak istiyorsan aşağıdaki discorddan bana ulaşabilir ve başvurabilirsin gerekli özellikler sende ise alınırsın ve kalıcı olacak yetkili olursun, unutma her yetkide olduğu gibi bunda da yükselebilirsin...
  5. CraftFire

Modern RPG <|> Skripter Aranıyor - 3 Aşamalı Testten Geçirilecek!

Merhaba Eğer sende bu teste katılmak istiyorsan ve geleceğin RPG sunucusunda kalıcı bir yer edinmek istiyorsan aşağıdaki discorddan bana ulaşabilir testlere girebilirsiniz. DİSCORD Ozanalp#4045
  6. CraftFire

CraftFire >> Ortağını Arıyor! - 20 TL >> 8 GB Ram!

Merhaba Sunucumuza Ortak Arıyoruz Sende Katılabilirsin! Discord Adresimizden Bize Ulaş Ve Sende Bu Sunucuyla Beraber Popülerleş! DISCORD: Bay47#4045