Arama sonuçlarınız

1. WinnerM10

Yardım Su Akmıyor Survival 1.12.2 Yardım Lütfen

Log Bu Şekilde Yardımcı Olabilir misiniz? [13:51:53] [Server thread/WARN]: §8§l> §cBöyle bir kit bulunmamakta. [13:51:53] [Netty Server IO #0/ERROR]: [ZergiFixed] Unhandled exception occured in onPacketReceiving(PacketEvent) for ZergiFixed com.comphenix.protocol.reflect.FieldAccessException: No...
  2. WinnerM10

İstek Mevsim ve Zorluklar Plugini Lazım Daha Fazlası İçin İçeri Bak

İlk Öncelikle 4 mevsim olmasını ve bunların belli başlı zorluklarının olmasını istiyorum türkçe olmak zorunda değil türkçe yapabilirim ama kodlayamadığım için yapamıyorum Çok Lazım | Yaz Mevsiminde Dışarı Çıkınca Herhangi Bir Kask Olmayınca Yavaşlık 2 Gelsin Ve kuma Ayakkabısız Basınca Can...
  3. WinnerM10

İstek /rtp veya /wild Plugini Lazım Farklı pluginler Hatalı temel sürüm 1.12.2 lütfen Yardımcı olun

Herkese Merhaba Survival Sunucum İçin /rtp plugini İstiyorum yani randomtp /warp orman'da kullanılması gerek sadece ve rastgele bi bölgeye ışınlanıcak kullanan oyuncu lütfen 1.12.2 unutmayın <3
  4. WinnerM10

Kolay mı Zor mu Bilemiyorum Ama Maden Plugini İstiyorum

/warp maden Yazıldığı zaman bir Maden mapinda 15 tane günlük sınır olmak üzere Maden Kırılmasını istiyorum elmas zümrüt redstone ve lapis olmayacak demir kömür vb yardımcı olursanız sağolun <3
  5. WinnerM10

Yardım Chestcommands'ta hata alıyorum sebebi nedir ACİL!

ChestCommands YML bu ismi rutbeguncel.yml menu-settings: command: 'rütbe; rütbeler; rutbe; rutbeler; ranks; rank' name: " &cRütbe Menüsü" rows: 6 open-action: '' ###################### #+ +# # ITEMS # #+ +# ######################...
  6. WinnerM10

Sunucumuza Yetkili Aranıyor | Survival & SkyBlock | Bu Modlarda Bilgisi Olanlar İletişime Geçsinler |

Discord Uygulaması Üzerinden Bizlere Ulaşın Ben : Lawliet#6103 Sunucumuzun Discordu : https://discord . gg/UJxX8m ("." Olan Kısmı Düzeltmeyi Unutmayın) Herkese İyi Bayramlar Dilerim Dostlarım İyi Günler!