Arama sonuçlarınız

1. BerkTepe

Alımlar Bitti Minecraft Alımı Vardır KOŞŞ İçeri !!!!!!!!!!!

MERHABA sunucumuzda alım vardır [REHBER/MİMAR ] alımı vardır KAÇIRMA KOŞŞŞŞ!!!!!!!!!!!
  2. BerkTepe

│Dark Network Açılacak Factions Serverine Alımlar!│1.8│ 8GB│

Ad : Özer Berk Soyad : Tepe Yaş :14 Kaç yıldır minecraft oynuyorsun? : 6 yıldır minecraft oynyorum Komut ve plugin bilgin? :wg atmayı gelan bilmiyoruma ama genede birçok plugini biliyorum size yardımcı olabilecek bir yetkili aryıorsanız oda benim birçok plugin bilip türkçem düzgün olup...
  3. BerkTepe

REKLAM Aternos Taytem minigames sunucu. Geçiçi olarak aternostayız. YETKİLİ ALIMI VAR

nE? ne alaka bu oyunların aternosçu olduğu tamam ya al serverin sende kalsın
  4. BerkTepe

│RoztaCraft│ Faction Sunucusu│ │Alımlar Aktif !!│

Adınız:Özer Berk Soyadınız:Tepe Yaşınız:14 İstediğiniz Yetki:Rehber Discord adresiniz:Özer Berk#6872 İstediğiniz Yetkinin Gereksinimlerini Sağlıyor musunuz : evet kesinlikle sağlıyorum ama pluginlerden fazla anlamam sunucunun edebini adaletini sağlarım plugin dediğim World Guardian gibi onlar...
  5. BerkTepe

Beyler Sunucum Açılmıştır Alımlarım Vardır !! Paralı Server

ben yetkili değilim o servere 7 kişi çekene nitro şeysi var ondan verecekmiş yalan söylemiş
  6. BerkTepe

MCTurkHub Alım

Ad:Özer Berk Soyad:Tepe Discord Adresim:Özer Berk/14#4434 Ne olacağım: Mod Neden Olacağım: Serverimize katkıda bulunacağımı düşünüyorum Yaş:14