Arama sonuçlarınız

1. LordSk

Silinmiş Skriptler - Tek bir komut ile silinen skriptleri görün.

Kod düzeltildi, satırlar kısaltıldı. İyi kullanmalar.
  2. LordSk

Skript üzerinde hatalar oluştu. Düzeltilene kadar, kullanmamanızı tavsiye ederim. Düzeltilince, buradan yazılacak.
  3. LordSk

Skript, basitce anlatmak gerekirse. Her sunucu açılışında, hafızasına almadığı tüm skriptleri hafızasına alıyor ve bir komut sayesinde, plugins/Skript/scripts klasöründe bulunmayan skriptleri gösteriyor. Kısaca, silinmiş skriptleri gösteriyor. Addon: skUtilities (Addon'u yüklediğiniz halde...
  4. LordSk

MagicSkills [Discord]

MagicSkills Kodlama bilmeden, kolay bir şekilde skiller oluşturmanın en kolay yolu. MagicSkills nedir? MagicSpells pluginini örnek alarak hazırlanmış bir skript'dir. Fakat, daha kolay ve kullanıcı desteklidir. Kendinize ait skilleri, MagicSpells pluginine nazaran, daha hızlı yapabilmektesiniz...
  5. LordSk

Bilgilendirme Konunuzu Nasıl Üste Çıkarabilirsiniz?

Kesinlikle mesaj kasmıyorum ve harika bir güncelleme olmuş demek için buradayım.
  6. LordSk

MagicSkills [Discord]

Linki test ettim ve çalışıyor. Tekrar dener misiniz?
  7. LordSk

MagicSkills [Discord]

Düzeltiyorum.
  8. LordSk

MagicSkills [Discord]

MagicSkills Kodlama bilmeden, kolay bir şekilde skiller oluşturmanın en kolay yolu. MagicSkills nedir? MagicSpells pluginini örnek alarak hazırlanmış bir skript'dir. Fakat, daha kolay ve kullanıcı desteklidir. Kendinize ait skilleri, MagicSpells pluginine nazaran, daha hızlı yapabilmektesiniz...
  9. LordSk

Survival X (V0.0.1) {Modsuz, modlu survival deneyimi.} [1.12.2]

Herkesin zevki farklı. Yapacak bir şey yok XD
  10. LordSk

Teşekkürler. Ayrıca tasarımın acemice olması ilk tasarımım olduğundan kaynaklı.
  11. LordSk

Wave sistemi için yapılan Ufo: https://gyazo.com/8c00401dd066210f2c982b9e86d12a42 (YAPIMDA) Bu Ufo @AhmetDS12 tarafından yapıldı.
  12. LordSk

Yeni güncelleme: (Bildirim) Az kaldı, claim sistemi bitmek üzere.
  13. LordSk

Yusuf abi aslına bakacak olursan kendisi dedi açalım diye, bende kabul ettim, aslında ilk başta istememiştim kabul etmeyi. Sonradan ısrar etti kalbini kırmak istemedim. Ayrıca laflarına dikkat et burası forum ortamı! (moderatör düzenlemeden önceki ettiğin küfür için diyorum) Birde sunucuda...
  14. LordSk

Biz baya yoğunuz. O yüzden bizim de kafamız karışık. Sunucu hala kodlama aşamasında. V1.0'a kadar bakıma alınmaya karar verildi. Tüm sistemler kodlandığında oyuncularla ilgilenebiliriz. Fakat, hiç anlayış göstermedin.
  15. LordSk

Kışkırtmadığını sende bizde biliyoruz. Adama ceza verecektik. Fakat, küfür ettin diye cezayı sen aldın. Küfür edene kadar haklı olduğunu biliyorduk ayrıca.
  16. LordSk

Discord Seviye Sistemi || Sunucularınızı aktif tutun!

Harika! Cazcez'den beklendiği gibi yine hatasız ve güzel bir skript olmuş.
  17. LordSk

1 saat banı, küfürden dolayı yedin. Sunucuda kaç kere kuralları oku dedim sana.
  18. LordSk

V1.0'a kadar sunucu bakıma alınıyor. Beta Tester olmak isteyenler için discord adresimiz: /upN9zC5