Arama sonuçlarınız

1. P3rciMonteque

Comfort NW | Tüm Kadroyu Topluyor

✎İsim: Orhan ✎Soyisim: KAYA ✎Yaşınız: 17 ✎Dc adresiniz: bne özelden yazıcam atamıyorum ✎Komut Bilginiz: % 87 ✎Moderatörlük deneyiminiz: Çoğu Serverde Yaptım Ama Ara Verdiğim İçin Unutmuş Olabilirim Bazı Şeyleri Ama Hatırlarım ✎Diğerlerinden farkınız: Saygılıyım Dürüstüm Ve Yaptığım İşe...
  2. P3rciMonteque

Selam Arkadaşlar Yakında Batihost Sunucu Açmayı Planlıyorum : İçeriye Bir Bak !

Reis Kusuruma Bakmada Burası Hayır Kurumumu ? Benimde Param Yok Bende Açmıyorum + Bunu Alım Odasına Atmanda Ayrı Bir Sorun
  3. P3rciMonteque

Çekiliş Minecraft Sunucu Çekilişi & Karne Çekilişi

Sunucu Çekilişine Katılmak İstiyorum Belgeyle Bir Yere Gelemezsiniz Öncesi Karakter Disiplindir Bunu Asla Unutmayın
  4. P3rciMonteque

VenoNetwork OPFaction Serveri !

VenoNetwork Serverimiz Op Factiondur. Kurucularımız : saesyu ve BLOODYALPER'dır. Serverimizin 6GB Ramı Vardır. Serverimizin Diğer Serverlerden Farklı Saygılı Ve Mükemmel Olmamızdır. Server İp'Miz : free5.freemc.host:30771 Server Discord İp'Miz : https://**********/ggdtgS
  5. P3rciMonteque

SoloTürk Network Alımları Devam Ediyor !!! (batihost server)

Solotürk Network Serverimizin Özellikleri -3 GB Ram -Sınırsız Slot -Ve Paralı Bir Host Olduğu İçin Kapanmayan Bir Sunucu SoloTürk Network Skyblock Serveridir. Ve Alımları Olan Yetkiler: 1-Rehber 2-Moderatör 3-Reklamcı 4-Pluginer Ve Son Olarak Reklamcı. Sunucu İp'miz ...
  6. P3rciMonteque

NexonMc :: Mod >> Rehber Alımları :::>> Nexon.Keyubu.Com

Moderator : İsim Ve Soyİsim : Orhan Kaya Yaş : 17 Nerelisin : Eskişehir Minecraft Kaç Yıldır Oynuyorsun : 2.5 Minecraft Yetki Tecrübelimisin : Evet Neden Biz ? : Bu Sunucunun İyi Yerlere Geleceğine İnancım Sonsuz Neden Sen ? : Saygılıyım Dürüstüm Sakinim Küfür Etmem Discord : ๖̶̶̶ۣۣۜۜ͜ζ͜͡☪ [∮/٣]...
  7. P3rciMonteque

IceCreamNW >> Yetkili Alımları

İletişim : ๖̶̶̶ۣۣۜۜ͜ζ͜͡☪ ٣σянαη ★ĿΞΛDΞŔ★#6137 Yaş : 17 Mikrofon Varmı ? : Var İstediğin Yetki : Admin Veya Moderatör Daha Önceden Tecrüben Varmı ? : Çoğu Serverde Yapmışlığım Var Eğer Varsa Birkaç Fotoğraf ( Mimarlar İçin ) :
  8. P3rciMonteque

OneRainNW Ekibini Topluyor...

Ad:Orhan Soyad:Kaya Yaş:17 Dc:๖̶̶̶ۣۣۜۜ͜ζ͜͡☪ ٣σянαη ★ĿΞΛDΞŔ★#6137 İstediğin Yetki:Admin Veya Moderatör Yetki İle tecrübelerin:Çoğu Sunucuda Farklı Nicklerle Yetkili Oldum Yaptıgın Yapı ile 3 ss (Builder için) :
  9. P3rciMonteque

Sunucumda Yetkili olmak istiyen gelsinalım vardır önce gel yerini kap !

sunucuda yetkili olmadım oynamak için geldim diye ''küfür ile'' banlandığım server hayatımın en kötü yeri !
  10. P3rciMonteque

CubeLandTR Ekibini Kuruyor!

✎İsim:Orhan ✎Soyisim:Kaya ✎Yaşınız:17 ✎Dc adresiniz:๖̶̶̶ۣۣۜۜ͜ζ͜͡☪ ٣σянαη ★ĿΞΛDΞŔ★#6137 ✎Faction bilginiz:Yüksek ✎Rehberlik deneyiminiz:Yüksek ✎Diğerlerinden farkınız:Hızlı Kaynaşırım Boş Konuşmam Ve İnsana Değer Verir Herkesin Aynı Olduğunu Düşünürüm ✎Neden biz: Bu Sunucuda İyi İşler...