Arama sonuçlarınız

1. AlperenHD729

Discord Botumdaki Sorun.

Merhaba ben discord bot kodluyorum ancak botumda şöyle bir sıkıntı var komutlara emoji ekliyorum (hareketli emoji) ancak emojiyi atmıyor sadece ismini atıyor ne yaptıysam düzeltemedim yardımcı olursanız çok sevinirim.
  2. AlperenHD729

Yeni ve Sıkıntısız Çalışan SUMOFFA Skripti!

Merhaba Değerli ForumGamer Forum Okuyucuları Bugün Kendi Kodladığım SUMO FFA Skript'ini Paylaşacağım Skript'i 1.8.9 Sürümünde Test Ettim Sıkıntısız Çalışıyor İsterseniz Skript'ten Biraz Bahsedeyim. Skriptin Özellikleri: Lag Yapmayan Özenle Tasarlanmıştır. Kısa ve Özellikli Komutları Vardır. Çok...
  3. AlperenHD729

Yeni Sunucumuz Çok Yakında Açılıyor!

Merhaba Sayın Minecraft Türkiye Forum Okuyucuları Kendim Bir Sunucu Kurmaya Çalışıyorum ve Çok Yakında Sunucu Beta Olarak Açılcak Şimdiden Adam Topluyorum Eğer Sunucumuzun Açıldığını En Kısa Sürede Öğrenmek İstiyorsanız Discord Sunucumuza Gelmeniz Yeterli Olacaktır! Discord Link=> Discord Eğer Hata...
  4. AlperenHD729

REKLAM Aternos Lobi Yapıcak Süper Bir Mimar Aranıyor!

Merhaba ForumGamer Okuyucuları Sunucumuza Lobi Yapıcak Yetenekli ve Başarılı Bir Mimar Aranıyor Eğer Gerçekten Güzel Yaparsa Kendisi Mimar Seçilcektir Detaylar Aşağıdadır. Server İp: MastoNetwork.aternos.me Sürüm: 1.8.9 Şimdiden Teşekkürler MastoNetwork Ekibi
  5. AlperenHD729

İstek Disguise Skripti Lazim

Merhaba Benim Bir Hub Sunucum Var ve Bazı Youtuber Arkadaşlarım Var (Sw daha bakimda) Birçok disguise plugini veya skripti denedim ama olmadi lütfen disguise skripti yazabilen birisi varsa yazabilirmi şimdiden teşekkürler.
  6. AlperenHD729

Yardım MineCraft'a Kac Gb Ram Vereyim??

PC Ozellikleri 6gb ram 1300Mhz ddr4 2 ekran karti var 1 INTEL Hd Grapichs 3000 1.5gb 2 Nvidia Gt525M 1gb Windows 10 pro INTEL core i5 3.nesil
  7. AlperenHD729

ExplodeTR Yetkili Alımları Aktif!

Aktif Olan Yetkili Alımları: 5 Adet Mimar,5 Adet Reklamcı,3 Adet Rehber ve 1 Adet Pluginer! Peki Nasıl Katılcaksınız?? Öncelikle Discordumuza Geleceksiniz. Oradan Alım Kanalından Başvurunuzu Yapıp Yetkililere Bildirceksiniz. İşte Bu Kadar! Yetkililerimiz Sizlere En Kısa Sürede Geri Dönüş...