Arama sonuçlarınız

1. SchoFieldd

Yardım ShopGui+ menü sorunu.

Herkese Merhabalar. Benim Ufak nacizade bir sorunum var ve bunun çözümünü bulamadım. Sizlerden yardım bekliyorum Sunucuma ShopGui+ Eklentisini kurdum ve /shop yazınca menü çıkıyor. burda bir sorun yok fakat bir kategoriye tıkladığım zaman aşşağıdaki görsel hatası ile karşılaşıyorum. Bunun...
  2. SchoFieldd

Yardım Oyuna Çık Gir Yapınca Yetki Sıfırlanıyor

Öncelikle Uzun bir aradan sonra merhaba. 1.16 sunucu kurma yönünde kendi başıma acemi olarak devam ediyorum, fakat bir sorunla karşılaştım. kendime en başta kurucu rolü vermiştim, ondan sonra kendime ne yetkisi verirsem vereyim oyundan çık gir yaptığımda,/ reload attığımda o yetkiden çıkartıp...
  3. SchoFieldd

İstek Sunucuya yeni gelenlere Öğretici Plugini

Merhabalar. sizden ufak bir yardım isteyecektim. Konumuza geçelim. Oyuncular örnek veriyorum "/ogret" komutunu yazdıktan sonra benim belirlediğim yerlere ışınlansın ve ekranda veya sohbette yazı çıksın, orada 3-4 saniye kaldıktan sonra ayarladığım başka yere ışınlansın ve aynı şekilde orda da...
  4. SchoFieldd

İstek Stack Mob Plugini Lazım (1.15)

Tekrardan Merhabalar. Çok Uzun Araştırma yaptım fakar isteğime uygun stackmob plugini bulamadım. Bildiğiniz Güzel bir StackMob Plugini Var mıdır acaba ?
  5. SchoFieldd

Yardım Plugin Önerir Misiniz?

Tekrardan Merhaba. Sizden 1-2 ufak isteğim olacaktı. Bunların hepsi 1.15 uyumlu olursa mutlu olurum :) 1-Motd Plugini. sayfayı her yenilediğimde motd de başka yazı çıkmasını istiyorum(3 tane şey yazar isem döngü şeklinde) bunu bir kaç sunucuda gömüştüm hoşuma gitmişti. 2- otomatik Lag silici...
  6. SchoFieldd

Yardım Tablo da SonVip Gösterme.

Öncelikle Merhabalar. Kendi çapımda 1.15.2 sunucu kurmaya çalışıyorum. ve 2-3 sunucuda denk geldiğim bir özellik var ve bunu yapmaya çok uğraşmama rağmen yapamadım. son çare sizden destek almak oldu. İlk olarak belirtmek gerekir ise InfoBoardReborn Tablo pluginini kullanıyorum. sizden ricam...
  7. SchoFieldd

Yardım Crazy Crates Bildirim gitmesini İstiyorum

Öncelikle Merhabalar. Öncelikle belirtmek isterim pluginlere pek yatkın biri değilim sadece hobi olarak yapıyorum. Sorunuma geçmek istiyorum. Sunucum 1.15.2 Kasa Açma plugini olarak CrazyCrates Kullanıyorum. her şey tıkırında çalışıyor, fakat ben kasa açıldıktan sonra o kasayı açan kişinin...