Arama sonuçlarınız

1. TahaIsCoding

NoxCrafts Factions / Factionun adresi ne duruyorsun hadi gel!

Sunucuya Daha Girmedim ama kaktüs spawner vs gayet saçma olmuş bir faction sunucusu için bildiginiz sunucuya girmeyin diyorsunuz bu konu tasarımı ve mapler ile .
  2. TahaIsCoding

Play.ShardOfCraft.Com | /dogecoin & /bitcoin | /fcmarket | /xpmarket | /f perm | SOC ANTICHEAT | Düşmeyen Süreli Editler | /klansavasi | 8.YIL! |

Pay To Win Sunucu Yetkililerin Yaş Ortalaması 15 Birbirlerine Küfürler Havada Uçuşuyor Belli Selçuk Sunucuyu Çoluk Çocuga devretmiş shardofcraftın ismini kirletiyorlar . sunucu online sayısı 15 i geçmiyor gün içinde oynayanlarda para verip edit vip alan insanlar parası olanların oynayabilecegi...
  3. TahaIsCoding

20.08.2023 | play.CapeNW.org > 1.8.x/1.16 | OP Skyblock| Ucretsiz SP & VIP | Kredi Market |Is Top BOŞ !! |EDIT + Basma | ADAKIT | COIN-METIN SISTEMI |

yaw zaten sunucuda 300 tane admin var 1 aydır sunucuda oynuyorum haberi tanımadıgım insanlar yetkili olmuş 1 günde 3 tane admin degişiyor sunucuda
  4. TahaIsCoding

#1 MC.MUZCRAFT.COM | \⎝⧹ FACTION ⧸⎠╱ | Java 1.8 - 1.20 & Bedrock 1.20 | Yeni Haritalar & Yeni Minigames Etkinlikleri!

Ban Affı ne zaman gelecek haksız attıgın banların affı gelmiyor galiba ? eskiden ban affı getiriyordun
  5. TahaIsCoding

CubeNetwork - OPSKYBLOCK - /Vipol - Günde 2 Event - Spawner Ruleti - Sanal Market - Minyon işçiler - Edit Sistemi ve dahası

Reklam Yapmıyoruz . Yapan Arkadaşlarıda Uyardık Yorumun İçin Teşekkür Etmiyorum :)
  6. TahaIsCoding

mc.elzemcraft.com |KALE SAVAŞLARI|Görev|Boss|Rütbe|TNT Serbest|İdeoloji|Anti-Hile|Her gün Event|Farklı Rütbe Ağaçları|Sıralama|Turnuva|1.15-1.8

Yetkilileriniz çok saygısızca davranıyor . moderatörleriniz hadlerini aşıyor . adama duel atıyorum strafe atıp wtap yapıyorum hile deyip banlıyor ölünce kontrole al beni diyorum almıyorum keyfim istemiyor diyor ban atıyorum sana diyor ban atıyor attıgın bütün hesaplara ban atıcam senin diyor...
  7. TahaIsCoding

| Play.FatherHouseNW.com | Borsa | Özel Sistemler | Sanal Market | Görevler | Taşınabilir Çanta | Hile Koruması | Lag Sorunu Çözüldü

Sunucu açan insanların bi yerleri kalkmasa dediğin gibi ama herkes bir sunucu açıyor 15-20 kişiyi görüyor tavan yapıyor
  8. TahaIsCoding

| Play.FatherHouseNW.com | Borsa | Özel Sistemler | Sanal Market | Görevler | Taşınabilir Çanta | Hile Koruması | Lag Sorunu Çözüldü

Sırf Sunucunuza Saldıramıyım diye girişlerimi açmadınız lan :D korkudan mesaj yazamıyordunuz bana yalnış bir şey söylerim'de sunucumuza saldırır diye burdan mı ötüyorsunuz xD
  9. TahaIsCoding

Berkaya Bütün Mesajları Sildirtimiş ahahahha bilmiyor ki videosu var neyse telefona geçtigim zaman gerekli kanıtları konuya atacağım :)))
  10. TahaIsCoding

çoluk çocuk işte ***********tan aldıkları pluginleri vs para ile satmaya çalışıyorlar :D
  11. TahaIsCoding

ilk defa sana katılıyorum bunların hepsi dolandırıcı bir tane discord açmışlar skript ve plugin satıyorlar baktım pluginlerin hepsi crack sunucularında kullandıkları aac sürümü 3.6.4 güncel aac sürümü 4.0 milleti kandırarak bir yerlere varabilceklerini sanıyorlar birde aac crack degil diyorlar...