Arama sonuçlarınız

1. IHateSinekeu

AtlasNetwork.Keyubu.Com - [1.8] - Süt Inekleri - 150 Adet Görev - JackPot -LvL li Huniler - Otomatik Farm - Sunucu Aktif günlük +50 sabit

Şahsen samimiyetde göremedim. Diğer serverlardan sizi ayırabilecegim bir özellik göremedim . Görseydim şu an orda 7 8 kişi ile girmis oynuyor olurdum . Umarım ileride o samimi bir ortam oluşturursunuz ve bende o ortamda bulunurum. Teşekkürler .
  2. IHateSinekeu

RebornCraft.Keyubu.Com | Oto tarım | Levelli Spawner | RoyalPass | Görevler | 1.12

Geldik fakat kimse olmadığı için girmedik . Siz yinede bize dc adresinizi atarmısınız dc de bulunalım.
  3. IHateSinekeu

[1.8+] MC.PROJECTS.GG - Dead End | ProjectSurvival [Kanlı Ay/Mevsimler/Unvan Gelişimi/Özel Eşyalar/Hayatta Kalma Kitabı/Özel Tarifler]

Güzel bir sunucuta benziyor . Emek verildiği çok açık. Umarım hak ettiğiniz yere varırsınız
  4. IHateSinekeu

Ortami iyi olan , samimi yetkilileri olan özellikle dc sunucusu iyi olan serverlar lütfeen...

Ortami iyi olan , samimi yetkilileri olan özellikle dc sunucusu iyi olan serverlar lütfeen benimle iletişime geçsin. Serverlarında oyuncu olmaktan çok fazla mutlu olurum . Ay em Leri#2579
  5. IHateSinekeu

AÇIK play.undernetwork.xyz UNDER NETWORK 1.8 1.11 Kralık Sistemi - Evlenme - Pvp - Özel Ench - Çeşitli Spawnerlar - Token ENCH BASMA ! Ve Dahası

Dc sunucunuza az önce geldim. Sadece oturup izliycem. Gelme sebebim ise arkadaşlarımla konustum ve şu karara vardık. Madem ki kendinize bu kadar çok güveniyorsunuz bizde bu güvencinizin kaynağını oturup izlemek istiyoruz. Hile serbest olan bir server ne kadar iyi olabilir görmek istiyorum.
  6. IHateSinekeu

AÇIK play.undernetwork.xyz UNDER NETWORK 1.8 1.11 Kralık Sistemi - Evlenme - Pvp - Özel Ench - Çeşitli Spawnerlar - Token ENCH BASMA ! Ve Dahası

Dc ortamı ile ilgilenilirse eğlencesine arada girebileceğim bir sunucu olabilir. Anlayışınız için teşekkür ederim . Ama diğer sunuculara sallama şekliniz hiç hoş değil. Çok kırıcı ve rencide edici bi şekilde eleştiri yapıyorsunuz. Unutmayın ki herkes sizin gibi emek veriyor, emeklere saygi...
  7. IHateSinekeu

Pvpsiz bir survival oynamak istesem neden sunucu arayım kendi kendimr dünya açar oynarım zaten ? . Ve o ortam bi kızın olabileceği bi ortam değil.
  8. IHateSinekeu

Evet hic bir sunucuyu filan kötülemiyorsunuz . Kesinlik hwodhwlxhwlzhqlks. Dc ortamınada sunucuyada geldim. Bir kızın durabileceği bir ortam yok . Kurucusu yani sizde samimi oldugunuzu düşünmüyorum. Normal diğer kuruculardan bi fark göremiyorum .
  9. IHateSinekeu

[Yeni] Ekip Craft Türkiyenin Az Sayıda Gelişmiş Hayatta Kalma Survival Sunucusudur Görev/Rank/Kasa/Event

Bugün serverınıza arkadaşlarımız ile uğrayacağız. Umarım samimi bir kurucusu ve güzel bir dc ortamı vardır. Diğer survival sunucuları gibi pişmanlıkla çıkmayız. Teşekkürler iyi forumlar.
  10. IHateSinekeu

Naturalcraft.Keyubu.com|Yeni Açıldık | SURVİVAL | Birbirinden Güzel Sistemler | 1.8| Takım Turnuvaları | Haydi Sende Aramıza Katıl

Gerçekten çok güzel bir sunucuydu . Yetkilileri samimi ve ilgiliydi , dc ortamı Cok güzeldi ama server rise crafta devredildi ve gitmenizi asla tavsiye etmiyorum. Rise Craftin kurucusu kadar iğrenç bir insan görmedim . Dc de serverın devredilmesi ile ilgili konuşurken herkes, ben emeklerimiz...
  11. IHateSinekeu

Günlerdir iyi bir survival sunucusu arıyorum. Tek istediğimse güzel bir dc ortamı olan samimi bir kurucu . Nerdeyse hic bir server bu niteliğe sahip değil. Sunucunuzda online olabilir ama başka sunucuları bu şekilde ezemezsiniz. Hilenin açık oldugu samimiyetiz bir ortamı olan bi server nereye...
  12. IHateSinekeu

AtlasNetwork.Keyubu.Com - [1.8] - Süt Inekleri - 150 Adet Görev - JackPot -LvL li Huniler - Otomatik Farm - Sunucu Aktif günlük +50 sabit

Serverinizin Cok harika olması gerekiyor ki baska bir servera bu şekilde yorum yapın. Sizinkin de de sadece online var . Bu sizi güzel bir sunucu yapmaz . Oyuncularla ilgilenen samimi bir ortamı olmayam bir serverda bir oyuncu nereye kadar oynayabilir ? . Hilenin serverınızda serbest olmasına...
  13. IHateSinekeu

Dün serverinizdaydım. Güzel bir ortam yok arkadaşlar. Samimi bir kurucu güzel bir dc ortami istiyorsanız kesinlikle ugramamaniz gereken bi sunucu . Iyi formlar
  14. IHateSinekeu

RebornCraft.Keyubu.Com | Oto tarım | Levelli Spawner | RoyalPass | Görevler | 1.12

Serverinizi arkadaşlarım ile bugün görmeye gelicez. Bizim tek istediğimiz şey samimi bir kurucu ve güzel bir ortam . Mümkünsede biraz emek survival. Lütfen güzel bir dc ortamınız ve samimi bir kurucunuz olsun . Teşekkürler
  15. IHateSinekeu

CraftLegion - Reklam - Saygısızlık -

Bu adam bizim sunucumuzda ki oyuncumuzu çekip serverının bütün alt sistemlerini yaptırıp sonrada pl çalıyor diye iftira atıp yetkisini elinden alarak adamı banlamıştı. Adam hala Benım yanımda kurucuları olan kenana hesap sorduğum ss de elimde mevcuttur. Biz bir aileyiz . şu an bizden çektiğin...
  16. IHateSinekeu

Ruling< >Şehir'De Hayatta Kalma Müccadelesi< >Zombie RPG< >Görev,Lvl zombi,Boss,3D.Silah,KaynakPaketi,

Kötülemek için ellerinden geleni yapıyorlar. Rpg açıldığı zaman düşünceleriniz neler olacak bekliyorum. Bugün yada yarın açılacak. Emin olun o sw da büyük bi emek söz konusu. Evler yapılıp siliniyor sürekli. En güzelini yapmaya çalışıyoruz. Ki biz son 1 haftada haritayı cok büyük yeniledik...
  17. IHateSinekeu

Ruling< >Şehir'De Hayatta Kalma Müccadelesi< >Zombie RPG< >Görev,Lvl zombi,Boss,3D.Silah,KaynakPaketi,

Merak etmeyin . Kimse rpgyi açmamızı engelleyemez. Istedikleri kadar kötü yorum yapsınlar biz bu konuyu açarken her şeyi göze aldık. Sadece bazi insanların infaz edercesine yaptıkları eleştirelere arkadaşlar ile çok büyük gülmekteyiz. Swın diger kurucusuyum. şu an swımızda bizle birlikte rpgyi...
  18. IHateSinekeu

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Hub olarak açılıyor :).
  19. IHateSinekeu

Merhaba öncellikle kimsin nesin bilmiyorum ama amacının kötülemek olduğundan çok fazla eminim . Sunucu skyblock ve oyuncular haritayı beğendikleri için sistemleride deneyebilirmiyiz dedikler bizde açılıştan bir kaç gün önce skyblock üzerinde bi kac sistemi deneyebilirler belki dedik. Büyük...
  20. IHateSinekeu

Cidden kötülemek için elinizden geleni ardınıza koymuyorsunuz. Şehir 1 tamamı ile bana aittir. Buna iç dizaynından tutun. Yerdeki en ufak bi blok dahildir. Bir yerde var ise lütfen çekinmeden sunun bekliyorum bey efendi.
  21. IHateSinekeu

Merhaba warner . Öncellikle değerli yorumun için teşekkür ederim. Fakat söylediklerinin bi tanesi bile doğru değil nerdeyse. Sunucumuz skyblock evet doğru ve hub kullanılacak pluginerimiz kurucu swinzer ile birlikte huba coktan başladi hub için lobi bile yapıldı bu düşünceye gerçekten nerden...
  22. IHateSinekeu

Çok güzel bir sunucunun , çok güzel bir kurucusu

Çok güzel bir sunucunun , çok güzel bir kurucusu