Arama sonuçlarınız

1. TorkauL

23.09 AÇILIŞ!• PLAY.CAPENW.ORG • 1.8.x-1.16 | Özel Eşyalar | Üst Düzey Hile Koruması | Özgün Sistemler | Simya Sistemi | UZUN ÖMÜRLÜ MACERA |

Çok daha fazlası için sizleri de aramıza bekliyoruz... .gg/capenw www.capenw.org play.CapeNW.org
  2. TorkauL

• PLAY.CAPENW.ORG • 1..8.x-1.16 | Özel Kyanit Eşyaları | Üst Düzey Hile Koruması | Özgün Eventler | Meteor | Ambar |

Ve son olarak sunucumuza özel Kyanit Eşyalar... Çok daha fazlası için sizleri de aramıza bekliyoruz... .gg/capenw www.capenw.org play.CapeNW.org
  3. TorkauL

Minecraft Skyblock & OPSkyblock Yeni Nesil Modern Sistemli Sunucu!

Pazar günü 18:00'da Emek Skyblock sunucusu açılıyor, tüm forum halkı davetlidir! Tanıtım videosu;
  4. TorkauL

Aviana & Noname & L33t Dolandırıcılığı :)

Merhaba değerli forum üyeleri, Aviana.network sunucusunun sahibi geçen gece ortaklık teklif etme amacıyla sesliye çağırdı ve reddettim. Devamında sesli sohbette yaptığımız anlaşmaya göre kendisinin açacağı factions sunucusunda ona destek verecektim, hatta ve hatta kendi paketimi kendisi ile...
  5. TorkauL

Mpir Adlı Youtuberin Dolandırıcılığı!

Merhaba forum üyeleri, aşağıdaki ss'leri inceleyiniz en sonda açıklama yapacağım. Gördüğünüz üzere yaklaşık 2-3 aylık bir süreç ve sonuç olarak ne para iadesi yapıldı, ne video çekildi. Hiçbir şekilde mesajlara cevap verilmiyor, başkaları da umarım bu kişiye parasını kaptırmaz :/ NOT...
  6. TorkauL

PLAY.CAPENW.ORG l 1.16.5 TEKBLOK - ÇİFTÇİ - MİNYONLAR - KRİSTAL - GÖREVLER - GEZEGEN - ÖZEL HEDİYELER & EVENTLER

Merhaba Minecraft Türkiye Ahalisi ! Sunucumuzun açılışı 28.10.2023 Saat 18:00 da yapılacaktır. Sunucumuzda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız :) play.CapeNW.org / www.capenw.org Açılışta çeşitli etkinlikler yapılabilir bilginize. Sunucumuzda minyon, özelleştirilmiş görevler, ejderha eventleri...
  7. TorkauL

200 Hediye Spawner ÜCRETSİZ VİP Ultra OPSkyblockV2 Sunucu TANITIMI !

Videoda tanıtılan sunucunun Forum Gamer Tanıtım Konusu: https://forum.gamer.com.tr/konu/play-capenw-com-ultra-op-skyblock-zevkini-sonuna-kadar-yasa-seviyeli-spawner-spawner-deposu-duezenli-eventler-cekilisler.429092/ Sunucu IP: mc.WinterCape.com
  8. TorkauL

ConConCraft Zevkini Lagsız Sorunsuz Olarak Sonuna Kadar Yaşa - Silahlar - Araçlar - Çete Sistemi - Köyler - Görevler, Eşsiz Sistemler

Merhaba Minecraft Türkiye Ahalisi ! Sunucumuzun açılışı 07.10.2020 Saat 17:00 da yapılacaktır sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.! PLAY.CAPENW.COM / mc.WinterNovus.com İki devin birleşmesiyle ortaya çıkacak olan şaheserin tanıtımına buyrun; Üstelik araba vb. şeyler için kesinlikle texture...
  9. TorkauL

Yeni Nesil Ultra OP Skyblock Sunucu Tanıtım Videosu

10. TorkauL

[Kaldırıldı] Reaper Project - Hayallerinizden Var olacak Gerçekler...

TorkauL Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu: Reaper Project - Hayallerinizden Var olacak Gerçekler... - Eklenti Paketi, Java Hizmeti ve dahası..! Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...
  11. TorkauL

kapatıldı

[KAPATILDI]
  12. TorkauL

Her Zaman Daha İyisine ! Hazır Mapli - Hazır Sistemli Yeni Nesil **Saltanat Faction** Yarı OP - Emek Faction Plugin Paketi

Merhaba ForumGamer Sakinleri ! Menüleri sıfırdan hazırlanmış olan sistemlerin %80 inin bu paket için baştan yazılan SALTANAT FACTİON Emek- Yarı OP Plugin paketinin tanıtımını sizlere sunmak istiyorum. Paket Fiyatı 50TL Olarak belirlenmiştir. Paketin tanıtımına menü görselleri ile başlamak...
  13. TorkauL

silin lütfen

konu silinsin
  14. TorkauL

FatherHouse DDOS Ve baska sunuculardan oyuncu çalma

Yukarıda da gördüğünüz üzere sunucumda mevcut klanları kendi sunucusuna çekmeye çalıştı başaramayınca da ddos ile tehdit etti.
  15. TorkauL

20.08.2023 | play.CapeNW.org > 1.8.x/1.16 | OP Skyblock| Ucretsiz SP & VIP | Kredi Market |Is Top BOŞ !! |EDIT + Basma | ADAKIT | COIN-METIN SISTEMI |

Çok daha fazlası için sizleri de aramıza bekliyoruz... .gg/capenw www.capenw.org play.CapeNW.org