Arama sonuçlarınız

1. Mistok

İçeri bak

discord Mistok#9639 çok iyi bilgim vardır ortak olabilirim seninlle
  2. Mistok

Opskyblock Server

Kardeşim sunucu ip yanlış diyo?? İletişime GeçerMisin Mistok#9639
  3. Mistok

CubeLand | REHBER - MOD | Alımlar Aktif

Ad Soyad:Furkan Koş Yaş:16 Hangi yetkiye başvuruyorsunuz:Mod Discord: Mistok#9639
  4. Mistok

Kendime Ait OpSkyblock Sunucusuna Alım var buyurun

kardeşim bu aternos 5dakika içerisinde serverde 0 kişi olursa otomotikmen kapanıyo server [umarım anlatabilmişimdir]
  5. Mistok

Minecraft pluginer arıyorum.

kardeşim dc adresim Mistok#9639 arkadaşlık isteği at gel konuşak pluginerim ben
  6. Mistok

REKLAM Aternos BÜYÜK DEĞİŞİM ANAYURTCRAFT Mimar aranır HeroBrineChamber Yapıcaz 3xMimar

kardeşim sıkıntı etmeyin Mistok#9639 ekle gel konuşak ben pluginerim mimarlığımda iyidir size yardım edebilirim???
  7. Mistok

REKLAM Aternos TavukSeverler Skyblock Sunucusu

kardeşim adamları suçlama bu aternos sonuçta 5dk içinde birisi sunucuda olmazsa sunucu kapanır!!! bilgin olsun
  8. Mistok

Minecraft 1.14 Sunucusu Açmak İstiyorum.

dc ark attım kabul et
  9. Mistok

| Batihost | Alım Var !

> Neden Bizi Tercih Ettin ? :sizlere destek olu genişlettirmek için tercih ettim iyilik > 1X Admin > Discordunu Yaz : Mistok#9639 > Ekle : ЦŁŤ尺Λㄈ尺ΛFŤ#4486 > Aktiflik : 4 veya 5 saat günde> Bildiğin Komutlar Yazarmısın Dostum :wand brush wg mv tp groupmanager komutlar vb yani pluginerim...
  10. Mistok

REKLAM Aternos Serveri düzeltecek birisi lazım

dc yanlış sen bana istek at ismim Mistok#9639
  11. Mistok

SansorCarft | Ortak Alımı

dc yanlış Mistok#9639 eklermisin
  12. Mistok

SansorCarft | Ortak Alımı

ortak yada admin olabilirim yada moderator
  13. Mistok

https://discord gg/QerV2v 10 tl kazanmak icin koşşş ben 100tl kazandım sizde kazanın koşşşş

dostum yanlış konudasın bu konu yetkili alımları senin bahsettiğin şey daha farklı lütfen insanları bunun için rahatsız etmeyin ve buna uyucak konulara gidip orda yayınlarsanız mutlu olurum :)
  14. Mistok

Comfort NW | Tüm Kadroyu Topluyor

Moderatör ✎İsim: Furkan ✎Soyisim: Koş ✎Yaşınız: 12 ✎Dc adresiniz: Mistok#9639 ✎Komut Bilginiz: GroupManager bazı serverlerde çalışmaz ama ben çalıştırabilirim ✎Moderatörlük deneyiminiz:4 serverde moderatorlük yapmışlığım var ustayımdır ✎Diğerlerinden farkınız: diğer kişilerden farkım ise...
  15. Mistok

:blobwave:

16. Mistok

Arkadaşlar seri mimar lazım bilgili conconcraft ve skyblock açıcaz tıkla dc vericem

mod alımı olsa bilgim %100 de yada admin yada ortak olabiliriz?
  17. Mistok

18. Mistok

Sunucu yetkili alımı ne istersen var

discord kurdum okey
  19. Mistok

Sunucu yetkili alımı ne istersen var

sunucu ip ne discord yokta
  20. Mistok

SonAdanBir

ip doğru deil