Arama sonuçlarınız

1. Ephixa1

KONU KAPATILSIN | YENİSİNİ AÇTIM

Başarılı bir sunucu muhtar olmayı düşünüyorum :D
  2. Ephixa1

Lost Vanilla 2 F

Sunucu 1.16 ya geçecek mi?
  3. Ephixa1

FEODALCRAFT Türkiye'nin İlk ve Tek Towny Orta Çağ Roleplay Sunucusu ip: feodalcraft.keyubu.com

Buildler çok güzel olmuş türkiye de bu tarz serverler görmek zor o yüzden başarılar
  4. Ephixa1

Yeni Nesil (Lapissiz) Faction/Bosslar/Köyler/Rütbeler/Pazar/Depolar/Kule/Özel İksirler/Özel Bosslar/Yeni Kılıçlar 1.12/1.14.3

2 3 yıldır durup hala açılmayan sunucular var bizim ki daha 2 ay olmuş :)
  5. Ephixa1

Yeni Nesil (Lapissiz) Faction/Bosslar/Köyler/Rütbeler/Pazar/Depolar/Kule/Özel İksirler/Özel Bosslar/Yeni Kılıçlar 1.12/1.14.3

Sunucunun kapanması gibi bir sorunumuz olmadığı için bu yaz açmayı düşünmüyoruz bu süreçte sunucuya daha çok şey ekleyeceğiz
  6. Ephixa1

Discord davetinde şimdilik bir sorun var onu düzeltmeye çalışıyorum sunucunun ne zaman açılacağı konusuna da gelirsek yaz sonlarına doğru açmayı düşünüyoruz
  7. Ephixa1

https://**********/KTxrMz discordumuz bu şekilde değiştirilmiştir sunucumuzun açılışını yakın zamanda belirteceğiz yeni sistemler eklemek için çalıştığımız için biraz uzayadabilir
  8. Ephixa1

creation.batihost.net > 2015 Emek Faction - Lapiste 30 seviye ol kazmanı büyüle! (OP ne unutacaksın!)

Emek olduğu için lapis olması ne kadar doğru bilmiyorum ama güzel bir sunucuya benziyor
  9. Ephixa1

Teşekkürler şimdi külçe sistemini bitirdik 1 hafta içinde sunucuyu açmayı düşünüyoruz o 1 haftalık süreçte daha çok sistem ekleyeceğiz :)
  10. Ephixa1

Vault 76 - Türkiyenin İlk Fallout Temalı Role Play Sunucusu

Güzel ve farklı bir temada olması çok güzel başarılar
  11. Ephixa1

yeni sistemler her gün eklenmeye devam ediyor yakın zamanda forum güncellenecektir teşekkürler
  12. Ephixa1

DİSCORD LİNKİ EKLENMİŞTİR BOŞLUĞA discord .gg birleşik şekilde yazıp sunucumuza gelebilirsiniz