Arama sonuçlarınız

1. Haave

Konu kapatılsın

CraftRise, BetaCraft GameTürk ve LegendCraft'ın Batıhost ile başlayıp büyüdüğünü biliyor musun? Bilmiyorsan öğretelim hani, sen de bilgilenmiş olursun, bir sorun olursa yaz cevaplayalım.
  2. Haave

[çözüldü] Merhaba almanya lokasyon hosting arıyorum

İlk mesajınız "TR Hostları yazmasın!" olduğu için Batihost olarak biz yazmadık.
  3. Haave

BATIHOST.COM | Sizi çekilişlere boğuyoruz!

Merhaba değerli forum sakinleri, sevgili takipçiler. Biliyoruz ki hepiniz, hepimiz ücretsizi insan doğası gereği seviyoruz ve yeni bir yıla adım atıyoruz. 2019'da geride bıraktıklarımızla beraber 2020'ye kazandıklarınız ile girmeniz için toplam 260'dan fazla kullanıcının kazanabileceği...
  4. Haave

blabla..

"Hosting tartışma."
  5. Haave

blabla..

....
  6. Haave

Hangi Firma Daha İyi ? Batihost, Keyubu, Nitrado

En iyi hizmeti verdiğimizi iddia ediyor ve hepiniz batihost'a çağırıyoruz dostlar.
  7. Haave

Hosting Karşılaştırması - Hangi Hostingi Seçmelisiniz?

Şimdi gelelim hiçbir şey anlamadığın o yazdıklarıma. Elemana kaşar demedim, iki adet kaşarlı tost istedim biz buna "mizah" diyoruz. Haave.oyna.TC sitesi oyna.TC sitesi alanlar için bir hizmet sitesi neyin ne olduğunu gösterme sitesidir benim bir sunucum yok, istediğin IP'ye girişip...
  8. Haave

Ben mi hakaret etmiş oluyorum? Eleman hostumuza tost derken bu erkeklik gururun, onu bunu savunma içgüdün nerede senin? Kimseye hakaret etmiyoruz çamur atanın sadece üstüne attığı çamuru geri yapıştırıyoruz tekrar okumanın önemi ise insanlar genelde bir konuda kızgın ya da haklı çıkmaya...
  9. Haave

Atılan SS'ler farklı bir olayı belirtmekte yüzünüzü yıkayın, kahvaltınızı yapın ve tekrar okuyun.
  10. Haave

"Haha" bu kelime samimiyeti gösterir, sana güldüğümü nereden çıkardın? olayı uzatmak istiyorsan sabaha kadar buradayım mustafa, ne istediğini belli et sadece?
  11. Haave

Haha, anlaşıldı kolay gelsin.
  12. Haave

Bir şey sormak istiyorum, @batihost.com un sana yazdığı hangi mesaj da tartışma var? Ana safyada tüm disklerimiz Raid10 ve SSD yazdığı halde HDD yazmışsın, değiştir diyor, 40gb disk veriyoruz değiştir diyor, bunu kibar ve saygılı bir şekilde diyor, sen halen yok sayfayı güncelle diyorsun.
  13. Haave

Aynı şekilde sizin için de geçerli bu son olay, ben sadece size karşılık verdim topu siz attınız, ben sadece kaleciydim tartışmayı uzatmıyoruz yoksa tek kale maça gidiyor olay, hadi sağlıcakla.
  14. Haave

Anladım, "sağ baştan say" cümlesini ne anlamda kullandığımı da anlamadığın için kırıldım ayrıca adına üzüldüm.
  15. Haave

Sen ne için konunun uzadığını henüz anlamamışsın, sağ baştan say.
  16. Haave

Anlaşıldı dileğimiz en kısa zaman da @batihost.com olarak belirttiğimiz şekilde bilgileri güncellemenizdir, sağlıcakla kal bakalım. :) Sorunu olan varsa buradayız, lütfen tartışma olarak algılamayın hepinizi çok seviyoruz.
  17. Haave

Güldürmenin işin olduğunu bilmiyordum, bir ara gel palyaço olarak başla, çok fazla sıkılıyoruz bu tür konulardan güleriz biraz.
  18. Haave

Oha, yavaş dön yetişemiyoruz hızına şimdi de objektif mi düşünüyor oldun?!
  19. Haave

Maalesef, görememişsin dostluktan daha önemli olan "hak yolunu" savunuyorum, ayrıca bir şeyleri belli etmek için ünlemini parantez içine almana gerek yok vurgulamak istediğini karşı taraf her zaman algılar, gece gece güldürdüğün için çok teşekkür ediyorum sana.
  20. Haave

Öncelikle sinirimizi bir kenara bırakıyoruz burada kim haklıysa o zaten ortaya çıkar, hak yerini bulur biz sadece "tarafsızım" demenize yönelik bunları atıyoruz, hem bu SS'ler hakkında ne has, fazla bilgilisiniz kanıtlamaya çalıştığımız bir şey yok inan bana kanıtlayacak bir şey olsaydı foruma...
  21. Haave

Anlıyorum, anlıyorum gel biz devam edelim senle, haha. İsteyen istediği gibi yazar ama konuyu açıp, gidip diğer firmanın sahibine rapor verir gibi emir beklemez, burada göstermek istediğim maşallah ilişkiler sağlam. diğer tarafa gerçekten yalakalık yaptığın. Gereksiz polemik yapan biz miyiz...
  22. Haave

@Keyubu devam edelim ; sunucunuzdaki veriler önemli değil, eğer sunucunuzun makinesini devam ettirmek istemiyorsa makinenizi direk kapatabilir ve size haber vermez. Sonrada siz DDR4 Ram'li makinenizle mutlu mesut yaşarsınız @LifeMCServer Buyur bakalım, tavsiye ettiğiniz firmaya ait...
  23. Haave

2. SS'i atarken bakın bakalım kimi etiketlemişiz? Okumak önemli tabii. Mevlanın bu sözü için kaynağı iki dakika şu google denen aracıdan aratsanız zaten bulacaksınız çok fazla gereksiz polemiğe de girme bura da bana. Ayrıca o bahsettiğin zihniyeti biz zihniyetten saymıyoruz, açıklık getirmek...