Arama sonuçlarınız

1. ArdbyK

RoyaleNetwork | Hub Sunucu | Faction - SkyBlock | 1.8-1.13| ALIMLAR VAR KOŞŞŞ!!!

Öncelikle hepiniz hoşgeldiniz. Ben RoyaleNetwork Kurucusu ArdbyK. Beni oyunda bu isimle görebilirsiniz. RoyaleNetwork ekibini tamamen değiştirdi! Sadece 4 kurucumuz , 1 asistanımız bulunmakta. Admin ve Mimar alımları olacaktır! Şimdiden söylüyorum. Hayatında aternostan başka sunucuda yetkili...
  2. ArdbyK

Otomatik Susturma Skripti | Yasakla - Sustur - At | Essentials Destekli | 1.8x- 1.13x

Bu Kendi Kodlamış Olduğum Skripti Sizlere Tanıtmak İçin Burdayım. Bu Skript Sizlere Kolay Gelebilir Fakat İşlevli Olduğundan Sizlere Tanıtmak İstedim. Bu Skript Sayesinde Eğer Bir Oyuncu Küfür Ederse Anında...
  3. ArdbyK

Royale Network | Hub Türk Sunucusu! | Admin Alımlarımız Yakın Zaman İçerisinde Başlayacak! | 1.8x - 1.13x

▀ ! ▄ ✱ RoyaleNetwork Halada Alımlara Devam Ediyor! ✱ ✱ RoyaleNetwork Sunucusu Yetkili Ekibimizde 1 - 2 Kişi Eksik. Peki Sen Bize Katılmaya Varmısın? ✱ ✱ Sunucumuza Yeni Olarak Creative Oyununu Getirdik. Oynamak İstersen Sunucumuza Katıl! ✱ ▌ SUNUCU SÜRÜMÜ 1.8X - 1.13X ▌ ▌ KONUŞMAK...
  4. ArdbyK

RoyaleNetwork | HUB SUNUCUSU! | Lobi Düzeltildi , OPFaction Eklendi! | 1.8x - 1.13x

IP Adresi = mc.royalenetwork.tk ▀ ! ▄ ✱ RoyaleNetwork Eskiden RoteSkyTR Adlı Sunucunun Dev Güncellenmiş Versiyonudur! ✱ ✱ RoyaleNetwork Adminleri ve Sayın Kurucuları Sizleri Yepyeni Bir Serüvene Bekliyor! Bu Serüvende Yanımızda Olmayı Unutmayın!✱ ▌ SUNUCU SÜRÜMÜ 1.8X - 1.13X 'dir ▌ ▌...
  5. ArdbyK

RoyaleNetwork Sizi Oyuna Çağırıyor! | OPSkyBlock ve HUB Sunucusu! | Gelen Herkese Bedava MVIP+ !

▀ ! ▄ ✱ RoyaleNetwork Eskiden RoteSkyTR Adlı Sunucunun Dev Güncellenmiş Versiyonudur! ✱ ✱ RoyaleNetwork Adminleri ve Sayın Kurucuları Sizleri Yepyeni Bir Serüvene Bekliyor! Bu Serüvende Yanımızda Olmayı Unutmayın! ✱...