Arama sonuçlarınız

1. zungenbrecher98

Tanıtım Kişisel Olarak PVP Açıp Kapatma Plugini[1.16-1.20]TÜRKÇE CONFİG

Size kişisel olarak pvp açıp kapatabileceğiniz bir plugin tanıtacağım. Pluginin mantığı çok basit örneğin orman dünyasında oyuncu pvp atmak istemiyor o zaman /pvp off yazabilir ancak pvp atmak istiyor o zaman /pvp on yazabilir. (Pvp atabilmeleri için 2 tarafında pvpsinin açık olması gereklidir)...
  2. zungenbrecher98

Yardım Plugin Arıyorum Yardım Gerek (ChestShop benzeri)

Selamlar ben bir chestshop ve quickshopa benzer bir plugin arıyorum ama bulamadım istediğim şey sandığa satacağın itemi koyacaksın ama ücret olarak kendi envanterinden demir veya altın vererek satın alacaksın böyle bir plugin varmı ? 1.20.1 sürüm
  3. zungenbrecher98

Yardım Minecraft sunucusu çöktüğünde otomatik açılması nasıl olur

hala bulamadım yardımcı olabilecek yokmu
  4. zungenbrecher98

arkadaşlar bir yapabilecek varsa anlayan yapabilirmi
  5. zungenbrecher98

bu çok karışık sadece içindeki auto restartı attığım launchera ekleyebilirmisiniz
  6. zungenbrecher98

selamlar ben minecraft sunucusu çöktüğünde otomatik tekrar açılmasını istiyorum yani start.bat ı otomatik kendini açmasını istiyorum SORUNU BULDUM eğer sunucunuz çökerse otomatik tekrar açan basit start.bat kullanabilirsiniz KİLİT
  7. zungenbrecher98

Alımlar Bitti Minecraft Modlu Survival Sponsor(Ortak) Aranır

- Bu mod paketinin sunucusunu kurmak istiyorum ancak maddi durumu karşılayacak gücüm yok. - Maddi ortak veya sponsor arıyorum. - Plugin + Modu birleştirip bir sunucu kuracağım. GEREKENLER - Maddi durumu karşılayacak - Eğer ortak olacaksa birazda olsa aktiflik önemli İletişim: Ayhan Köse#4805
  8. zungenbrecher98

MODLU RPG Sunucusu Kurmak İçin Ortak Arıyorum(Pluginer)

Selamlar önceden modlu survival kurmayı düşünüyordum ancak rpg sunucusu daha da tutabileceğimden fikrimi değiştirdim. Aşşağıdaki gibi özellikler kullanarak bir rpg sunucusu açmayı düşünüyorum ancak plugin vb. bilgim aşırı iyi değil o yüzden pluginlerden anlayan güzel bir rpg sunucusu kurabilirim...
  9. zungenbrecher98

bitti

tekrardan roleplay sunucusu ortak aranıyor
  10. zungenbrecher98

Kapalı

Açık
  11. zungenbrecher98

Kapalı

Discord kodu: Y8VfFngWzX
  12. zungenbrecher98

bitti

tekrardan aranıyor
  13. zungenbrecher98

bitti

hala aranıyor
  14. zungenbrecher98

bitti

dc bakabilirsin zaten ekli olduğundan olmamış
  15. zungenbrecher98

bitti

bitti
  16. zungenbrecher98

Alımlar Bitti pluginer ve 2 mimar aranır

Bizim bir büyük projemiz var çok tecrübesi olan bir pluginer ve 2 mimar arıyoruz bu projede 100 kişilik modlu veya modsuz sunucu açacağız (çok iyi olanları alıyoruz) discord: Ayhan Köse#4805
  17. zungenbrecher98

Pluginlerden Anlayan Bir Ortak Aranıyor Hala Aranıyor(modlu)

Aktifim Ayhan Köse#4805 arkadaşlık at
  18. zungenbrecher98

Pluginlerden Anlayan Bir Ortak Aranıyor Hala Aranıyor(modlu)

Modlu Sunucu Açılacak Pluginlerden Anlayan Ortak Aranıyor(Maddi Sorun Yok) Discord:Ayhan Köse#4805
  19. zungenbrecher98

Yetkili Aranır !

Yeni Bir Emek Skyblock Sunucumuz Var Bugün Veya Yarın Açılacak Yetkili Olmak İsteyen Yorum Bıraksın Veya Ayhan Köse#4805 A Özelden yazsın
  20. zungenbrecher98

Ortak arıyorum

Sana Bir Önerim Var Hey Discord Atarmısın ?