Arama sonuçlarınız

1. BatuGM

Efsane Sunuxu

banyocraftnw.aternos.me banyocraftnw.aternos.me Alımlar Usta rehber ve Rehbed
  2. BatuGM

BanyoCraft

Ben kurucu Batu knk servete git adamlar bekliyor <3
  3. BatuGM

Banyo Craft önemli

Ip:banyocraftnw.aternos Açık olma saatler:sabah saat 13.30 Öğlen saat 17.00 mola Akşam saat 19.50 veya 20.00 da açılış Cumartesi pazar üçe saat 1.30 dan 5 e kadar rakı balık gecemiz Alım larımız: YouTube tanıtım çekerse 5 tl Reklamcı :eyer servete bot olmayan 15 kişi getirirse aylık 10tl...
  4. BatuGM

BanyoCraft

GENÇLER admin birazdan servete gelecekdir 1dk bekleyin
  5. BatuGM

BanyoCraft

banyocraftnw.aternos.me yakında Keyubu
  6. BatuGM

BanyoCraft

Ip:banyocraftnw.aternos Açık olma saatler:sabah saat 13.30 Öğlen saat 17.00 mola Akşam saat 19.50 veya 20.00 da açılış Cumartesi pazar üçe saat 1.30 dan 5 e kadar rakı balık gecemiz Alım larımız: YouTube tanıtım çekerse 5 tl Reklamcı :eyer servete bot olmayan 15 kişi getirirse aylık 10tl...
  7. BatuGM

Canın mı sıkıldı gel

banyocraftnw.aternos.me Canin sıkıldı ve takılacak bir server mı arıyorsun gel +Rehber alımıza mevcut 1 tane
  8. BatuGM

Banyo craft sakinlri

Gençler banyocraftnw.aternos.me olan servetiniz bugün biraz pl bakımında öldüğünden dolayı saat 15.00 da açılacaktır en geç 17.00 sonrasında full açık gece saat 2de de parti verimdendir iyi günler
  9. BatuGM

Turkiyenin serveri ☆

Gençler sizde kaliteli bir serverde yetkili olamerika işiyorsanız gelin eyer takımdansanız 3 günlük vip hediye gelen ilk 3 kişiye vip yarı fiyatına isterse alabilir ilk üç kişiye ızel sınırsız Her alım vardır İp:banyocraftnw.aternos.me Yakında batı-hint hedef 150 kitle Sen yoksan biz hiçiz...
  10. BatuGM

REKLAM Aternos Turkiyenin en kaliteli serveri >☆☆

Minecraft arasında daha önce görülmemiş efsane aternos serverde sende yetkili olmak istiyorsan bi ip gel banyocraftnw.aternos.me Alımlar YT Admin1X Mod 1X Rehber2X Mimar 2X Server sabah saat 12 de açılış akşam saat 8 de kapanış olcak sende aramıza katıl yakında Keyubu Veya batı yiz Icınde...
  11. BatuGM

MicroMCNetwork Alımda

Kardeşim ;)
  12. BatuGM

MicroMCNetwork Alımda

Kenen knk bir süre mc ye ara verdim geri geldim ama artık dc de yokum senin serverin hayırlı olsun hala takımsak sen benim serverinde kurucu bende senin :) beni affet bir şey söylemeden gittin sadece bb yazdım ama kb o an ona mecburduk knkm ;(
  13. BatuGM

Batihost Serverinde Alımlar

Fake hesap bu Uye
  14. BatuGM

Batihost Serverinde Alımlar

Kardeş video yayınlarken ban attın yazık oldu bb