Arama sonuçlarınız

1. Wayfrokey

1.14.4 survival oynayan gelsin sunucu aternos eğlencesine hiçbir plugin yok authme bile .

sunucuda 3 kişi vr 1 i arkadaşım yusuf da yaparsa banlayacağım zaten
  2. Wayfrokey

Merhaba! Minecraft Survival Oynamak İsteyen Var Mı?

steam kullanmıyorum dc varsa söyle
  3. Wayfrokey

1.14.4 survival oynayan gelsin sunucu aternos eğlencesine hiçbir plugin yok authme bile .

ip SurvivalGelin1515.aternos.me SurvivalGelin1515.aternos.me SurvivalGelin1515.aternos.me SurvivalGelin1515.aternos.me SurvivalGelin1515.aternos.me SurvivalGelin1515.aternos.me
  4. Wayfrokey

Beyler İçeri Gelin

alım felan yok sadece eğlencesine vanilla survival oynayacağız
  5. Wayfrokey

Beyler İçeri Gelin

Beyler 1.14.4 survival sunucu kurucam gelin tamamen eğlencesine sunucuda plugin yok vanilla ip SurvivalGelin1515.aternos.me
  6. Wayfrokey

https://discord gg/GpQk3e Gelin Gel Gel

1 invite 10 tl ye atıyor
  7. Wayfrokey

KatmanNW Opskyblock En Az 200 Aboneli Youtuber Alımı Vardır.

Beyler sunucuya gelip direk alım varmı diye sormayın aktifliğe göre deneme rehberden başlıyorsunuz sonra yine aktifliğe göre terfi ediyorsunuz builder alımı yok gelen oldu kurucu , admin ve mod buildleri yapıyor İp:KatmanNW.batihost.net
  8. Wayfrokey

30 GB Ramlı Sunucu (Alım) - Op SkyBlock Mirarus

Ad :Yavuz Selim Soy Ad : (İletişim Sırasında Verilebilir) Yaş :14 Kaç Yıldır Minecraft Oynuyorsun? :4 Kaç yıldır sunucu işleri ile ilgileniyorsun? :2 Daha önce kaç sunucuda rehberlik yaptın? : 9 Rehberlik yaptığın sunucuda kaç ay yetkili olarak kaldın? :3 ay Rehber olarak olarak kaldım sonra 2...
  9. Wayfrokey

oyna.MonodyNW.gq 16gb Hub Server Mod Alımları! +10 online

whitelist kapat gelince konuşuruz yada whitelist ekle Wayfrokey
  10. Wayfrokey

ben foarlex dc hesabımı kaybettim bu yeni nickim discord adresim Wayfrokey #4669 umarım hatırlarsın
  11. Wayfrokey

olum snei nezamandır arıyorum yaa