Arama sonuçlarınız

1. K

Yardım Skriptlar çalışmıyor

Sorunu yine hallettim. Başka PL ile çakışıyor.
  2. K

Deniyorum şuanda @Bernard EssentialsXChat'ı kaldırıncada bir şey değişmedi. Ve isimin başında Tag geliyordu oda gelmedi :)
  3. K

Vermiş olduğunuz adresten Pl'yi kurdum. Kodu tekrardan kurdum. Sunucuda tüm PL'ler şuanda çalışıyor ne engelliyor olabilir. Bunlarda PL'ler. Yavaş, yavaş kurulum yapıyorum çünkü: @Exkaar
  4. K

Son sürümü indirili hocam. Yazdığınız komutuda denedim fakat bir şey engelliyor olabilir mi? @Exkaar
  5. K

Sunucu: Spigot 1.12.2 Skript PL'si çalışmasına rağmen yazdığım Skriptler çalışmıyor verdiği hata ise "Bilinmeyen bir komut denediniz. Lütfen /help ile komutları gözden geçiriniz. Öylesine yazdığım bir Skript'i test amaçlı aslında yazdığım Komut ise; command /merhaba: trigger...
  6. K

Onaylı Tanıtım Prefix Problemi

Teşekkürler fakat hallettim şuanda :)
  7. K

İndir config yml Config dosyası bu arada.
  8. K

şu an Tag geliyor fakat sunucuyu restartladıktan sonra Tag gidiyor.
  9. K

Merhaba Arkadaşlar, Sunucu Sürümü: SPİGOT 1.12.2 Kullandığım Pluginler: GroupManager, EssentialsX Problem şu arkadaşlar bir Grup oluşturuyorum. Örneğin: KURUCU Bu kurduğum KURUCU' grubuna kendimi ekliyorum. PREFIX ayarını yapıyorum. Ama ne hikmetse isimimin başında KURUCU tagını göremiyorum...
  10. K

Sunucu için Ekip Arkadaşları

İbrahim Burak Akkan#2424
  11. K

@Rozenberg Discord adresinizi ekledim fakat kabul etmediniz bildiğiniz dahiliyetinde bulunsun.
  12. K

İlk öncelikler merhaba arkadaşlar, Minecraft üzerinde güzel bir sunucu oluşturmak ve bunu tutumlu kılabilmek adına Ekip Arkadaşlarına ihtiyacım var. Host bana ait diğer alanlarla takım arkadaşları arıyorum. 1- Modder (Sunucu Modunu tasarlıyabilecek ve güncellemeler yapabilecek.) 2- Rehber...