Arama sonuçlarınız

1. B

Mimar Veya Pluginer Aranıyor!

Merhebalar Benim İsmim Berat Kurucagımız Hub Sunucusunda Sizlerin Yardımlarınıza İhtiyacımız Var Buildi İyi Olan 3 Mimar Ve 2 Pluginer Alımı Vardır Discord:{-√π÷×BeratE.-√π÷×}#3058
  2. B

PvpFFa Server mimar alımları BATİHOST

Selamun Aleykum arena ve ffa map yapicaz alan hazır mimar lazım
  3. B

HUB Sunucu Builder Alımları

İstiyosan server ip si ver beni orda dene
  4. B

HUB Sunucu Builder Alımları

Adınız :Berat Nickiniz :JoecanFlowres Yaşınız :13 Discord Adresiniz : {-√π÷×BeratE.-√π÷×}#3058 Builderlik dereceniz (%) :65 ama yapıcam builde göre degişir Ne kadar zamandır builderlik ile uğraşıyorsunuz :1 Sene Aktiflik :Yeni Eve Taşınıcam 1 hafta boyunca fazla aktif olamam ama sonraki günler...
  5. B

ApheliosNetwork.Batihost.Net | OPSkyBlock | Hergün Event! | /adakit. /market. /reward | Alımlar AKTİF! | Kapanma RİSKİ YOK!

Arkadaşlar Güzel Bir Server bide alımda var gel sende takıl https://**********/eEXuWU 10 Kişide BÜYÜK EVENT! Alımlarımız mevcut. Sende gel ve ApheliosNetwork'un oyuncusu ol ! Ucuz Vip Fiyatları ! ApheliosNetwork.Batihost.Net
  6. B

PlanetNetwork Geri Dönüyor

İsim/Soyisim:Berat Erden Aktiflik:haftada 3 gün 5 saat Yaş:14 Discord: {-√π÷×BeratE.-√π÷×}#3058 Sunucularla Kaç Yıldır İlgileniyorsun:4 Neden Biz:canım sıkıldı başka sunucu yok
  7. B

İzCraft 8GB Ram Sunucu İçeri Gir

Ad:Berat Soyad: Erdem Oyun İsmin:Joecan Flowres İstediğin Yetki: Mimar O bu degil'de bizim sw nin yarısı aktif cathal hzwasted fln :D
  8. B

Sancak MC YETKİLİ ALIMLARI !! PLUGİNER BUİLDER MOD !!

Sa dc varsa verebilirsin konuşabiliriz
  9. B

ZaferCraft.fmcs.cf Emek Skyblock +5 Ve +10 Event Var

La Bremın Ben Berat joecanFlowres Sörvır öldü amerika girilmiyo
  10. B

Mimar aranıyor

Discord Varmı Bide Beni Sunucuya Almıyo Nasıl Kayıt Olucam ?
  11. B

Mimar aranıyor

Cok İyi bir mimar degilim ama sunucu Şu Anda Aktifmi
  12. B

Arkadaşlar Keyubu serverimize alım tıkla

İsim/Soyisim:Berat Erdem Yaş:13 Discord Adresi:{-√π÷×Endless-√π÷×} Başvuracağınız bölüm ve nedeni:Admin Veya builder Kendim 8 kere adminlik yaptım ve buildim orta seviye Neden bizim sunucumuzda olmak istersin?:Sizin Sunucunuzda Olmamın Belirli bir nedeni yok Yardım Etmek Ve Sunucuyu daha güzel...
  13. B

Beyler Kalitee alım var >>tıkla<<

kardeşim verdin ip girmiyo