Arama sonuçlarınız

1. Wasuoyug_MC

merhaba

Discord dan ark ekledim Serkan kabul et
  2. Wasuoyug_MC

Minecraft Survival oynayacak ekip.

istersen gel bu gece oynamaya devam edelim seninle 12 de
  3. Wasuoyug_MC

s..tir çekmedim tüm gün pcye bakmıştım yoruldum dedim
  4. Wasuoyug_MC

oynayacak bir ALLAH IN kulu yok mu şu forumda?

her yerde kötülemişsin demekki bu kadar kinci bir insansın Ama bil ki '' KİN ZAYIFLARIN ÖFKESİDİR ''
  5. Wasuoyug_MC

Arkadaşlar Survival 1.14.4

La senle oynamıyorum atı sürdüm evi sen ben yaparım dedin elmasları beraber bulduk madenleri beraber topladık beni kötülemek için uydurmasan mehmet kardeşim be
  6. Wasuoyug_MC

nerden bilmiyorum atı kullandım evi sen ben yaparım dedin demir bende topladım ve 3 elması ben bulmuştum flowers kendine elmas set yapmış onu görmüyorsun ama çünkü neden oyun ortasında gamemode açılıyor normal mi sonra
  7. Wasuoyug_MC

Arkadaşlar Survival 1.14.4

Farm konusunda çok bilgili olmasamda Diğer konularda iyi iş çıkarırım En azında paranın satın alamayacağı bir kişilğim var Uzun soluklu köy kurmaya kadar gidebilecek Bir server moda karşıyım gelişince belki plugin eklerim Şuanlık deneme sürümü açtım aternostan Dc mi bırakıyorum buraya bu...
  8. Wasuoyug_MC

haa sen sg diye kovmuştun beni pardon
  9. Wasuoyug_MC

merhabalar bende pek bilgili sayılmam farmları sen yapmayı kabul edersen madende işe yararım bende oynayabiliriz
  10. Wasuoyug_MC

Minecraft Efsane RPG Köy Kurucagız....

GELİN 1O KİŞİDE BAŞLIYCAZ DC GRUBU VARR
  11. Wasuoyug_MC

Survival oynuyacak 3-4 kişi lazım

+Oyun hakkında pek bilgili değilim + Survival oynuyacak bilgiye sahip +13 yaş üstü +aternos tan sunucu açtım + Türker Mapper #4367 ekleyebilirsiniz