Arama sonuçlarınız

1. S

play.EnderFire.net | 1.8-1.16 | 23 Rütbeli Factions, SkyBlock, OP-SkyBlock, TekBlock, Survival, ThePit - enderfire.net

Dostum tekrar söylüyorum. Ben rünlerimle vip olmayan bir oyuncuya verdiğim etkinin hemen hemen aynısını vip bir oyuncuya verebiliyorum. Bu da demektir ki vip ve yüklemelerden daha önemli bir şey var sunucuda. Ayrıca Sunucuda pay to win oldukça minimalistleştirildi. Ne bekliyordunuz vip alan kişi...
  2. S

play.EnderFire.net | 1.8-1.16 | 23 Rütbeli Factions, SkyBlock, OP-SkyBlock, TekBlock, Survival, ThePit - enderfire.net

Ben ilk 2 sıraya yerleşip aşırı fark atanlardan biriyim, Nickim Sares_ Öncelikle bunun sebebi vip olmamız değil, inanılmaz uğraşıp sunucudaki rün sistemi sayesinde gelişmemiz. Şöyle söyleyeyim, hammaddemizde kazmaktan 500 experience leveline ulaştım. Hatta büyü marketi açmak için yüzlerce level...
  3. S

NKNetwork.batihost.net [1.8/1.12] OPSKYBLOCK | 20DEN FAZLA SİSTEM!! | Üretici Yükseltme! | MetinTaşı | Rütbeler! | PUAN'LI PARKUR OYUNU | Minigame'ler

girdim çok beğendim büyüme yolunda hızla ilerleyen güzel hatasız bir server.