Arama sonuçlarınız

1. ArmutluPide

İstek Acil Faction paketi+map lazım bütçe açıklamada!

Merhaba dostum,armuta güvenme gibi söylemlerde bulunmuşsun fakat neden böyle dedin anlamış değilim.Öncelikle ben Armut değil ArmutluPide yim bu nickler farklı.Ayriyetten leak paket satışı gibi bir şey söz konusu değildir.Onaylı satıcıya gelirsek Hemera Team ekibi olarak takım flaması...
  2. ArmutluPide

Minecraft Yetkili Aranıyor | 10 YILLIK DENEYİM | UZMAN KADRO

Öncelikle iyi akşamlar,sunucumuz şuanda inaktifdir o gördüğünüz şey test sunucumuzdur.İletişim için ArmutluPide#4794 kullanırsanız sevinirim,tekrardan iyi akşamlar :)
  3. ArmutluPide

Öncelikle iyi akşamlar,sunucumuz şuanda inaktifdir o gördüğünüz şey test sunucumuzdur.İletişim için ArmutluPide#4794 kullanırsanız sevinirim,tekrardan iyi akşamlar :)
  4. ArmutluPide

5. ArmutluPide

Merhabalar herkese,ben ArmutluPide. Bu konuyu açma sebebim çok yakında açılacak olan minecraft sunucumuzun yetkili gereksinimi. Şöyle bir soru yok şuanda " ne alımı var ? ".Sunucumuza her alanda alım yapılacaktır. Eğer sizde aramıza katılmak istiyorsanız buyrun gelin... SeckinNetwork Başvuru...
  6. ArmutluPide

İstek Acil Faction paketi+map lazım bütçe açıklamada!

Merhaba HEMERA TEAM ekibi olarak size hizmet sağlamak bizim için onurdur... [ Discord : ArmutluPide#4794 ]
  7. ArmutluPide

LeaderOS Leader Paket Yarışması!

Oyun Siteleri
  8. ArmutluPide

Plugin Paketi !

Discord'dan iletişime geçildi.
  9. ArmutluPide

İstek Minecraft 1.8 Faction Plugin Paketi+Map Arıyorum [ÜCRETLİ]

ArmutluPide#0203 ekleyip iletişime geçermisiniz ?
  10. ArmutluPide

NetroxNetwork | Kalitenin Adresi | 1.8 - 1.12 | Eşsiz sistemler !

11. ArmutluPide

NetroxNetwork |1.8 - 1.12 | Emek Skyblock

Güzel yorumun için teşekkür ederim :) tabii ki senide görmek isteriz aramızda
  12. ArmutluPide

NetroxNetwork |1.8 - 1.12 | Emek Skyblock

13. ArmutluPide

FlameNetwork 1.8 | 1.1.14 Efsane Factions Sunucucu flamenetwork.batihost.net

flamenetwork.batihost.net | sunucumuzda saatlerce lapis kasarak deil arsanıza farm yaparak zengin olun | sunucumuzda tnt sizin için serbest bırakıldı | 4 tnt obsidyeni kırabiliyor | YT | Reklamcı Alımı Buyrun gelin : flamenetwork.batihost.net SUNUCUMUZUN DC Sİ : https://**********/ypdMyea