Arama sonuçlarınız

1. kaan912941

AlfaCraft Hub Sunucu Mimar , Moderatör Alımları

HDXBGmV mimar veya moderatör olmak isteyenleri bekliyoruz sesli olarak konusulucak ( discord linkidir HDXBGmV )
  2. kaan912941

Pluton Network - Mimar Alımı

KaanBiyikli#7157 eklerseniz bir görüşelim Ekin.
  3. kaan912941

arda discord eklesene beni @Kaan#7157

arda discord eklesene beni @Kaan#7157
  4. kaan912941

Royal Craft | Yetkili Alımları

İsmin: Kaan Nickin: Learns Yaşın: 15 Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun(gün/hafta/ay/yıl):2 Ay Sunucumuzu beğeniyor musun?: Evet Çok Güzel Sunucu , Gerek Script ve Gerek Map Olarak Çok Şahane Bir Sunucu Çok Beğeniyorum Sence bu sunucu gelişir mi?: Zaten Çok Gelişmiş Daha İyi Yerlere...
  5. kaan912941

Tecrübeli ve Aktif Yetkili Arıyorsanız Buyrun

Yaklaşık 6 Senedir Minecraft Platformundayım ve Çoğu Sunucuda Yetkili Oldum . Şimdi Yetkili Kariyerimde Kendimi Daha Çok Geliştirmek İstiyorum ve Moderatör Arayan Herkesi Konuya Bekliyorum @Kaan#7157 Moderatör Yetkili Davetlerine Açığım İyi Forumlar
  6. kaan912941

Cube-Land Alımlar Aktif - Emek Skyblock'ta Nirvana!

Rehber - Tasarımcı - Yardımcı ! Alımları Aktif ! play.cube-land.net Host Keyubu Ram 8 GB Tür : Emek Skyblock
  7. kaan912941

Royale Network OpSkyblock Yakında Hub ! ( Batihost )

Teşekkür Ederiz Umarım <3
  8. kaan912941

Yorumunuz İçin Teşekkürler
  9. kaan912941

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz
  10. kaan912941

ROYALE NETWORK ROYALE NETWORK 51.91.132.93 ÇOK YAKINDA HUB OLARAK AKTİFİZ (RESİM KONUSU YAKINDA) YETKILILER KURUCU > ArdbyK KURUCU > iSnowBoy KURUCU > xXPhantomRektXx KURUCU > CLOND ADMIN > Learns MIMAR > X ASISTAN > X SUNUCU İP : 51.91.132.93 SUNUCU SLOTU : 300 SUNUCU RAM : 7 GB RAM...
  11. kaan912941

DeadLife - Zombi RPG Sunucusuna Builder Ve Skripter Aranıyor [SENDE KATIL!]

Ad: Kaan Bıyıklı Yaş:15 İstediğin yetki: Admin/Mod İstediğin yetki skripter ise örnek bir skript: İstediğin yetki builder ise örnek bir build resmi: Tecrübe: %95