Arama sonuçlarınız

1. xRyZerK

MC.MYNESNETWORK.COM | 1.8-1.15 | /rütbe, /görev, /meslek, /süre, /edit, /otosat, /xp, /arsa ve daha fazlası!

Arif uzatmanın manası yok reklam konularını sildirmen veya raporlaman senin zararına biz piyasadan çekiliriz piyasaya 1 tane ücretsiz Mynes Network paketi kalır
  2. xRyZerK

MC.MYNESNETWORK.COM | 1.8-1.15 | /rütbe, /görev, /meslek, /süre, /edit, /otosat, /xp, /arsa ve daha fazlası!

Facebook'a da reklam verdik oraya da yazmayı unutmayın lütfen. | Saygılar
  3. xRyZerK

Yardım Spawn Lag

command /spawnçek: permission: giris.perm trigger: set {spawndogma} to location of the player message "&aSpawn ayarlandı" command /kalite: permission: giris.perm trigger: set {kalitemekani} to location of the player message "&aBaşlangıç" on first...
  4. xRyZerK

play.mynesnetwork.com | Emek Skyblock | 1.8x & .1.14.4 | HER GÜN 20:00 EJDERHA ETKİNLİĞİ | GÜNLÜK OY | KAPANMA RİSKİ OLMAYAN SUNUCU

Ne gibi pluginler eksik söylerseniz düzeltebiliriz. İlgi alakanız için teşekkürler.
  5. xRyZerK

Komut Kullanabilme

Yapamadığım için yardım istemiştim, yardım edebilir misinz ?
  6. xRyZerK

Komut Kullanabilme

Herkese hayırlı akşamlar, ben sunucumda oyuncuların ve VIP'lerin kullanabileceği komutları ayırmak istiyorum fakat her komutu da kullanabilsinler istemiyorum örneğin "Yetkisi olmayan bir komut veya bilinmeyen bir komut kullandığında sadece kullanabileceği komutları sıralamasını istiyorum ama...
  7. xRyZerK

Yardım Minecraft Discord Bağlama

Yapmak istediğim discordla oyunu bağlamak istiyorum, oyunda vip alındığında discordda da vip rolü verilsin istiyorum, bunu nasıl yapabilirim.
  8. xRyZerK

Yardım Minecraft SQL bağlantısı

Arkadaşlar minecraftta rastgele kelimelerle bir harf dizilimi oluşturuyorum ve bunu SQL'a aktarmak istiyorum bunu nasıl yapabiliri ?