Arama sonuçlarınız

1. Soylu07

| Play.VenixMine.com | Emek Factions | Özel Sistemler | Birbirinden Farklı Rütbe | Görevler | Yeni Sistem Kasalar | MetinTaşı |

sunucunuz da oynamaktan keyif aldım ama yetkili kadrosu hiç hoş değil ,sunucu üyelerine burda yazdığınız şekilde davranmıyorsunuz benim sorunumu geçiştirdiğiniz gibi yardımcı olmadığınız gibi neyse diceklerim bu kadardı size gelişmekte iyi şanslar
  2. Soylu07

| Play.VenixMine.com | Emek Factions | Özel Sistemler | Birbirinden Farklı Rütbe | Görevler | Yeni Sistem Kasalar | MetinTaşı |

araya item sıkıştırdınız derken ,olan bir şeyi nasıl araya sıkıştırıyorum ben de olan bir şeyi size söylüyorum chestimdeki item nasıl gidebiliyor bu sunucuda ki hata dan başka bir şey değil size item gittikten sonra söledim ve 2 saat geçti ve hala iadesi verilmedi hep sölememe rağmen es geçildi
  3. Soylu07

Sunucu Güzel 5 saattir aralıksız oynamaktayım ama küçük bi sunucu hatası yüzünden eşyalarım gitti ve hala 2 saat geçti eşyalarımı geri iadesi verilmiyor sunucu güzel ama yetkili kadrosunda sorun var yetkililer ilgilenmiyor geçiştiriyorlar umurların da değil de diyebiliriz sırf bu yüzden sv de...