Arama sonuçlarınız

1. MGPrime

Darkmine Network < Galaktik skyblock! > Kapandı.

MGPrime#5833 dostum eklersen bazı konularda yardımcı olabillrim
  2. MGPrime

KAPANDI

dostum dc MGPrime#4494 eklermisin konuşalım
  3. MGPrime

LifeTR 1.8.X YarıOP Skyblock Yeniden Aktifiz Yeni Sistemlere Hazır Mısınız ? İlk Güne Özel /adafly Aktif !

MGPrime#5833 dostum eklersen bazı şeylerde yardım edebiliriz
  4. MGPrime

Sunucu bir takım sorunlar nedeniyle artık aktif değildir.

MGPrime#4494 eklermisiniz görüşelim
  5. MGPrime

PLAY.ROESCRAFT.NET & 1.8 - 1.15 & SURVIVAL -SKYBLOCK - FACTION | Birbirinden güzel ve farklı sistemler!

bukadar güzel server görmedim konu tasarımı gayet uymuş başarılarınızın devamını dilerim
  6. MGPrime

Play.ExperGamer.Com | Emek ve Yarı OpSkyblock | /adakit /günlük| Survival Açık!

dostum MGPrime#4494 eklermisin konuşalım
  7. MGPrime

WOODSMAN Survival Yetkili Alımları

dostum pl skript dc özel bot gibi şeytler istersen çekinme çok ucuz MGPrime#4494
  8. MGPrime

[ OpSkyblock ][ Play.SavaCraft.Com ]〘 1.8X 〙 /adakit /vipol /kit ipeksi /kit /spawner /vip

Konu tasarımı daha iyi olabilirdi. Konu tasarımı vb şeyler istiyorsa ulaş dostum ;) MGPrime#9333
  9. MGPrime

Bakımda olan sunucumuza Mimar aranır !!!!!!!!!!!!

dostum bakımdan çıkarırmısınız veya wheliste ekleyiniz MDGFire
  10. MGPrime

Aternos Değil | En yeni Skyblock deneyimi | En yeni sistemler! | VegasNW.Keyubu.com

adam dogru diyor yetkilileriniz berbat sv de kötü sizde bide küfür ediyosunuz edepsizler ban yiceksiniz
  11. MGPrime

Ortak Admin Mod Youtuber Ve Rehber Alımları Var WonderfulOdin#5559 discordum VegasNW.keyubu.com

Dostum serverinizdeki yetkili gurubunuz berbat kusura bakmayın.
  12. MGPrime

REKLAM Aternos Sunucunuza OYUNCU ÇEKİCEK Tasarım Yapıyoruz (Özel Tasarımlar)

Malesef kötü olmuş. Daha iyi olabilirdi başarılarınızı dilerim.
  13. MGPrime

Çakma Network HUB Açıldı Yetkili Alımı Formu

mükemmel bir sunucu ne ekibi olsun nede saygınlık süper bi sunucu :D
  14. MGPrime

Alımlı Serverlar

sv ye girilmiyor
  15. MGPrime

SuperOyuncu.Keyubu.Com En iyi OPskyblock En iyi olma yönünde !!!!!

Türkiyenin en iyi OPskyblock olma yönünde İLERLİYORUZ !!! SuperOyuncu.Keyubu.Com Sen yoksan 1 kişi eksiğiz !!! Serverin kurucuları: Kurucu: Keremkk52...
  16. MGPrime

cakmanw.tk en iyi skywars skyblock HUB var buyrun gelin

uraşmiyacagım ama gelmenizi tavsiye ederim ortak hariç tüm yetkili alımları sizlerle cakmanw.tk
  17. MGPrime

Batihost Sunucu Alımı (MedyumCraft.batihost.net

İsim:mustafa Yaş:15 Tecrübe:%100 Whatsapp Varmı:yok mlsf Plugin Bilginiz:0 Discord Varmı:MGPrime-Mustafa#9333 Ortalama Kaç Saat Aktifsiniz:8 7 İstediğiniz Yetki: mod
  18. MGPrime

MedivalTR Haydi Sende Gel Yetkili Alımı var

sunucuya girdimde sen yoksun