Arama sonuçlarınız

1. D

HeraNW.keyubu.com / EMEK SKYBLOCK / Kredi Ödüllü Sezon / 1.8.X - 1.16.X / Çiftçi / Sanal Tarla / Minyon / Envoy / Bandaj

Bu sunucuyu merak eden arkadaşlar için başlamadan önce bir not düşeceğim. Sunucuda önemli ölçüde adaletsizlik var. https://forum.gamer.com.tr/konu/heranw-kurucunun-keyfi-olarak-oyuncu-banlamasi.458794/
  2. D

HeraNW - Kurucunun Keyfi Olarak Oyuncu Banlaması

Ayrıca Discord üzerinden konu açacağımı belirttiğim mesaja verdiğiniz cevabın gerçekten çok pişkince olduğunu belirtmek isterim.
  3. D

Discord açıklamamda herhangi bir mesaj yok. Bana sunucumun olup/olmadığını sordun ve bende buna karşılık cevap verdim. Reklam yapmak yanlış bir şey, bunu oyun içeriğinde de size belirttim. Attığım ekran görüntüsünde net bir şekilde gözüküyor. Açılmamış bir sunucunun reklamını içerisinde kurucu...
  4. D

Öncelikle herkese merhaba. Gece canım sıkıldı ve bir sunucuya girmeye karar verdim, sohbet üzerinden bir oyuncu ile konuşurken sunucu sahibi arkadaş sohbete katıldı ve bana sorular sormaya başladı. Kendisi ile bir süre sohbet ettikten sonra dalga geçer gibi bir mesaj attı beni banladı. Şunu da...
  5. D

Emek Skyblock Sunucu Projesi Yetkili Alımları

Discord kullanıcı adınız yanlış.
  6. D

Tabii ki de ücretli olacak.
  7. D

Merhabalar ben Utku, 19 yaşındayım. Uzun zamandırlı bir sunucu açmayı planlıyordum ve 2 gün önce sunucuyu yapmaya başladım. Biliyorsunuz ki tek başına sunucu yapmak/yönetmek gerçekten çook zor. Ben de bu yüzden yardımcı/yetkili alımı yapmaya karar verdim. Bu arada başlıkta belirttiğim gibi...
  8. D

Bir Zamanlar Minecraft Modlu Oynanıyordu!

Bu sorunun cevabını kimse bilmiyor ise, "neden kaldırıldı?" diye soruyorsun ki? :hmm1:
  9. D

Bazı konularda sizin yardımınıza ihtiyacım var, Discord adınızı verebilir misiniz?

Bazı konularda sizin yardımınıza ihtiyacım var, Discord adınızı verebilir misiniz?
  10. D

rehber/mimar isteyen sunucu adresini versin

Discorddan eklersen daha detaylı görüşebiliriz; Dochimedo2015#0497