Arama sonuçlarınız

1. RelaxKing

Play.Coleries.Com > Emek Skyblock ve OP Skyblock | Süreli Uçuş | Ada Gelişim Sıralaması | Gelişmiş Ada Market | Özel Eşyalar; Sandalye, Televizyon...

GİFLİ OLMASI HOŞUMA GİTTİ KONU TASARIMI HOŞ. ZATEN BİRAZ İNCELEMİŞTİM OYUN İÇİ KESİNLİKLE ÖNERİYORUM :) :=) Ama Sunucu UltraOPSKY Olursa Aktifliğin Artacağına inanıyorum Başarılar !
  2. RelaxKing

ExodiaMC | 30 Günlük VIP Hediye | Hergün Event | Mükemmel Etkinlikler | Blok Spawnerlar | Play.ExodiaMC.Net

Sunucu Çok güzel bizzat oynuyorum ve is top birincisiyim. gelişince çok sarıyor. bir türlü çıkamıyorum. Ne aşırı ultra nede emek tam uymus :) Gelin Bence pişman olmassınız. Tek sıkıntıları yetkililer oda çözülür inş
  3. RelaxKing

Majes Türk | YENİ SEZON | EMEK SKYBLOCK ve OP SKYBLOCK | Play.MajesTurk.Net | 32 GB RAM | Sınırsız Eğlence | MajesTürk Kalitesi | 1.8.X

Bak Şimdi Güzel Kardeşim. Sunucu Plugin olarak pek güzel bot korumasında KareBlok yazıyor onu bi düzelt şimdi asıl konu : Bak Dostum Plugin bakımından iyisiniz bunu kimse itiraz edemez lakin adakit olsun rütbeler olsun baya bi klasik her skyblok sunucusunda var. Warplarınız çalıntı değil Ama...
  4. RelaxKing

Play.MineRose.Com | ULTRA OP-SKYBLOCK | SEZON 3 | SIFIRLANDI |1.8 - 1.13 | JackPot, Rulet, Piyango, Bar, Coin Market , Minyon

Eren Sen çok iyi bir kurucusun 2019 Sunucularının açıkcası kralı bile olabilirsiniz. Size Güveniyorum :) Spawn Konusuna Gelirsek Ben hiçbir sunucuda spawna takılmam fakat. Siz Ayrısınız Siz Aşırı iyi bir sunucusunuz Size Yakışmaz :) <3
  5. RelaxKing

Sabahçıyız :D

Sabahçıyız :D
  6. RelaxKing

Play.MineRose.Com | ULTRA OP-SKYBLOCK | SEZON 3 | SIFIRLANDI |1.8 - 1.13 | JackPot, Rulet, Piyango, Bar, Coin Market , Minyon

Ereni Tanıyorum az çok . işlerinde her zaman kaliteyi seçer. Bir önceki Sunucusu NeriaNW'de bir dolandırılmaya kurban gitmişti. Fakat bu Yeni Sunucu Eskisine Göre bi 10X daha iyi. Pluginler Özel yapım belli. Lakin Spawnın Alıntı olmasını yakıştıramadım :) Başarılar.