Arama sonuçlarınız

1. Playizm

Ramazan İftar Sayacı / Php Script {81 Şehir} [ + İndirme ]

NaN sorununu hala çözemedim arkadaşda banlanmış varmı çözümü?
  2. Playizm

Yardım Minecraft mod paketi isteği

Merhaba bildiğiniz gibi Batuhan Çelik diye bir Youtuber var bunun ramazan craft diye bir serisi var ben severek izliyordum sonra dedim niye ben oynamıyım yıllar geçti ve o paket çok eskidi biraz uğraştırıcı ama bu modpaketindeki şeyleri yenileyerek 1.15.2 sürümüne getirecek bir arkadaş var mı?
  3. Playizm

Bilgisayar Oynarken Gelen Masaüstü yeri

Konu Kilit
  4. Playizm

:D gerek kalmadı fakat lazım olursa yaparım nasıl mı çözdüm :D Pc Yeniden başlattım
  5. Playizm

Selam başlıkta pek ne olduğunu anlatamadım birde şöyle bakın Link gördüğünüz gibi arada sırada masaüstü geliyor
  6. Playizm

Discord Rank Hatası

rol ayarları neresi buldum Konu Kilit
  7. Playizm

Discord Rank Hatası

Selam Ben Bir Dc Sunucusu kurdum rank verdim fakat rank verdiklerim kategori olmuyor
  8. Playizm

Yardım Berk Muhammetin Kullandığı Plugin ne?

kanka adam istediği her şeyi düşürüyor
  9. Playizm

Yardım Berk Muhammetin Kullandığı Plugin ne?

Merhaba berk muhammet diye bir youtuber var ve bir plugin sayesinde yukarıdan blok vb. gibi şeyler var fakat hangi plugin bilmiyorum bilen varmı?
  10. Playizm

Falling falling gibi bir map yapma

Merhaba Falling Falling diye bir map var buna benzer gibi map'leri nasıl yapıyorlar?
  11. Playizm

Failling Failling hızlandırma

Merheba bilidiğiniz gibi failling failling diye bir map var yüksekten bloklar düşüyor bu bloklarının hızını nasıl artırabilirim
  12. Playizm

İp Bulma

sa arkadaşlar minecraft'ta söyle bir şey varmı mesela (bir kişinin kullanıcı adını bir yere giriyorum ve multiplayer kısmında bağlı olduğu sunucuların ıp vsini görebiliyorum)farklı bi şekilde olsada olur