Arama sonuçlarınız

1. T

1.16.5 play.minerival.com | Eşsiz Başarım Sistemi & Başarım Rütbesi | Özel Sohbet Kanalları | NPC PAZAR | ORMAN BOSSLARI | PROFİL | KRİSTAL PAZARI

Konu tasarımı güzel yapılmış. Sistemleri açıldığı zaman test edeceğiz :) Sunucunun ortaklarından birini başka bir sunucuda görüp tanıma fırsatım olmuştu. Oyun deneyimini en iyi seviyede tutmak adına sürekli olarak çalışmalar yapan ve oyuncularla arasını oldukça iyi tutan birisi. En önemlisi de...
  2. T

Konuyu kaldırır mısınız

Sunucudan oyuncular kullanamadığı için eflame korumasını kaldırmışlar, eflame olduğu için girmiştim onların bir kabahati yok ama reklamdan kaldırın bari eflameyi diye söylediğimde ne anladılar bilmiyorum ama discord sunucularına çağırdılar sürekli xD? Sistemleri güzel gibi gözüküyor umarım hem...
  3. T

Konuyu kaldırır mısınız

sunucu kapalı gözüküyor
  4. T

Play.SpaceNW.net | Türkiyenin İlk Uzay Temalı Factions Sunucusu | Raid | Bounty | Özel Büyü | Gelişmiş Boss | Gelişmiş Anti-Hile | Gelişmiş Rütbe |

Sunucuda bug yaptığını düşündüğüm birisi sayılamayacak miktarda gold verdi. Onları satarken nereden buldun bunları dedi admin beyler. Aynen yazdığımı oyunda da yazdım. Banladılar xD? Discorddan yazdım oradan da banladılar xD?. Hadi burada ki mesajımı da silsinler. Zaten online sayısının 10'u...