Arama sonuçlarınız

1. M

yeni nesil survival sunucusu (çekilişler) (alımyoktur)

Arkadaşlar Alımlar Süpriz Olucak <3 hepinizi bekliyorum server ram 32gb batihost serveridir hepinizi bekliyorum gelenler muhammetreyiz den geldim derse çekilişe katılmış olucaktır
  2. M

Vtacraft türkiyenin en iyi survival sunucusu rehber aranıyor :)

Hepinizi Beklerim Başka Alım yoktur soran sınırsız ban yiyecektir by Server asistanı muhammetreyiz
  3. M

VtaCraft Batihost serverimiz online :)

Rehber Arıyoruz Kardeşlerim:) +10 aktifde rehber alımını yapmayı düşünüyorum By Server Asistanı SeV4BraTiShKiN
  4. M

VtaCraft Batihost ?

185.171.89.159 Herkezi Bekleriz Alımlar Rehber Aktif olucak Server Survival !1.8
  5. M

İz Craft Yeni Bir Maceraya Açıldı {Yetkili Alımları?] Herkezi Bekleriz Profesyonel Olan!

185.171.89.159 Batihost server haftaya 128gb ram olucak olan Serverimiz VTACRAFT Yakında ipde degişicek Server'e Neler ekliyecegiz Bu server türkiyenin en iyi Survivalı olmak için planlanıyor 128gb ram hiçbir survival sunucusunda gözükmedi oyüzden ilk biz olucaz Alıcagımız Yetkiler:
  6. M

İzCraft Tekrar Açıldı 8GB RAM Alımlar ?

Alım şartları Ad Soyad:GerekliDeğil OyunNick: İstedigin yetki:
  7. M

Omg Hiç kapanmayan TRde ILK sonsuza kadar aktif server !

mc152553.freemc.cf Gelin
  8. M

MuhammedReyizz Alımlar ?? Videodayız :D

Ayrıntılar İçin Serverde konuşalım Gelin bakalım :D
  9. M

RealWaster Alımlar ? Roleplay Sunucusu Minecraftta Ilk yaptık Herkezi Bekleriz

RealWasterTR.aternos.me Gelirseniz Ayrıntıları Konuşuruz :)
  10. M

RealWasterTR.aternos.me Yetkili Alımları ?

İSTEDIGINIZ KONULAR ah çeşke şu swde yetkili olsam çeşke tabii ki olcaksınız fakat bize öle kişiler değil PROFESYONEL ADMIN PROFESYONEL MIMAR lazım Hadi bakalım RealWaster.aternos.me
  11. M

RealWestar Yetkili Alımları

Yeni Açılacak RealWestar için Yardım lazım :) yardım edebilecekler discorddunu yazarsa sevinirim :) Alınacak yetkiler: Plugin Bilen SERVER ORTAGI :para ödemicek !x1 PLUGİNERx1 SKRİPTERx1 adminx1 yöneticix1 chatmod rehberx4 SERVER HUB OLCAK moderatorx1 Mimarlar x4
  12. M

Yeni Nesil Aternos Serverimize Alımlar Başlamıştır!!

İlk Alımımız Aternosta olcaktır... ATERNOS ta yaptıgımız reklamı youtubeye taşımaya çalışıp serveri güclendircez server keyubu veya batihost olcak Allahın izniyle :) İlk Alım Pluginer Pluginer Alımları İçin Discordunu yazması gereklidir Ayrıntıları Serverimde konuşuruz RealWestar.aternos.me
  13. M

CraftLegionn yetkili alımları

CraftLegion Yetkili alımları herkezi bekleriz :), AD SOYAD YAŞ PL BİLGİN OYUN İSMİN CRAFTLEGION.KEYUBU.COM her alım var senn gelll
  14. M

Arkadaşlar AuraNetwork Açıldı Ayrıntılar İçerde :)

Arkadaşlar Bildiginiz Üzere AuraNetwork alımlar yapmıştı Çogu kişi alınamadı Malesef :( Bu sefer Eventleriyle Geri dönüyor Server İP:AuraNetwork.batihost.net Herkeze Kapımız Açık
  15. M

Arkadaşlar Serverimiz Açılmıştır Ayrıntılar için TIKLA!

Arkadaşlar Yeni ROLEPLAY serverimiz için Pluginer arıyorum. pluginer iyi olursa onu batihsot serverimede alıcam SERVER İP RealWestar.aternos.me