Arama sonuçlarınız

1. Crake

Alesta Network - Artık HUB! - Yeni Oyun Skyblock Eklendi! - Yetkililerini Arıyor!

Logomuzu tekrardan kullanıp burada konu açmanız saçma :D
  2. Crake

♢ Alesta Network ♢ #Yakında #Ortak #Sponsor

Başka bir forumda da kendisi bu sebeple yasaklanmıştı
  3. Crake

♢ Alesta Network ♢ #Yakında #Ortak #Sponsor

Başka forum sitelerinden banlandığınız yetmemiş gibi burada da bizim logomuzu kullanıyorsunuz ?? Kanıt olarak aşağıdaki görsel yeterli olur: Bu logo özel bir logodur ve kullanılması tamamiyle yasaktır.
  4. Crake

Aksu Craft Gerçekleri ve Üst Yönetimin Çirkin Yüzü

Discord adresimden eklersen sana tam olarak kim olduklarını kaba bir anlatımla söylebilirim ahahah
  5. Crake

Öyle deme çok iyi bir sunucunun, değerli yetkilileri bunlar.
  6. Crake

Vip aldırmaya zorlamıyoruz derken bundan mı kastetdiniz acaba ?
  7. Crake

Aynen öyle Aryus sunucusuda bu sebepten dolayı kapanmıştı sanırsam. Neyse insanlar yavaş yavaş ne mal olduğunuzu görüyor. 60 kişilik sunucuda kendin yetkilileriniz hakan bot attı diyor ahahah. Ben böyle bir şey görmedim ve siz bunla övünüyorsunuz. Para için donunu vericek adamlarsınız. Bu arada...
  8. Crake

Çok takmayın. Böyle insanların tek amacı para olup, insanları banlayıp yok ban kaldırma satıyoruz onu al demek ile geçiyor. Tek amacı para kazanmak böyle kişilerin. İnanın bana o sunucu için gece mi gündüzü verdim. Pişman mıyım? Tabii ki hayır, nedeni de tecrübe edindim. şu an sadece kendi...
  9. Crake

Bu olayı ayrılmadan önce sizlere açıklamıştım fakat tınlayan yoktu. Elimde yaklaşık 50-60 tane görsel bulunmakta bu sunucu hakkında. her şey zamanı geldikçe ilerleyecek. Bu konuyu artık takmayıp kendi yolunuzda devam etmenizi diliyorum.
  10. Crake

Team Arcenia - SkyBlock Spawn - Yeni Dünya

Discord'dan bana ulaşma şansınız var mı acaba ? Crake | Oktay#3289
  11. Crake

CasandraMC Hub Server Yetkili Alımı

Merhabalar öncelikle size sunucu hakkında planımızı anlatmak istiyorum: Sunucu hub sunucu olarak düşünülmekte ilk olarak açılacak sunucu olarak ''Skyblock'' düşünülmektedir. Ardından gelecek oyunlar factions,survival ve skywars'tır. Kısa bir biçimde de yetkili kadromuzdan bahsedeyim; Skripter...
  12. Crake

|Yeni Üye|

Hoşbulduk :1:
  13. Crake

|Yeni Üye|

Yeni Üye Merhaba forum gamer kullanıcıları aranıza yeni bir üye geldi. İsmim Oktay Yaşım 16 Aktif olarak Minecraft ve League of Legend oynuyorum. Siz de bu oyunları oynuyorsanız konunun altına yazarak tanışıp beraber oynayabiliriz. Sizlere kendimi kısaca tanıtayım; 4-5 yıllık Minecraft...